Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Вчера
  2. Звук като завихряне/зацепване по време на движение.

Разбрахте ли от къде е шума?
  3. Последната седмица
  4. Mерива 1.4 2006 Z14XEP-свещи

И аз карах 2 години с Bosh FQR8LEU2. От преди 3 месеца избрах иридиеви Denso IK20TT, които ми препоръча познат, а и по каталог са подходящи и за газ. До момента очакванията ми се покриват. Наистина са по-скъпи (взех ги на 17лв/бр.), но ако някой реши да даде повечко пари - колата става доста по-динамична, впредвид по-малкия и муден z14xep двигател, а ги дават и да издъджат доста повече от обикновените.
  5. Търся си шофьорска седалка Рекаро за Опел астра Г спорт ...
  6. Opel Vektra 1997г.бензин101кс.

Маслояд голям
  7. Opel Vektra 1997г.бензин101кс.

Кажете ми нещо за този модел кола.
  8. Тракане на рейката

С медна грес не става. Тя е за водачите на спирачните апарати. Има специална смазка, но е много скъпа. Има и заместител от Хюндай. Ето я: MDPS GREASE YSBB0 91105FFF Поръчва се от представителство на Хюндай Може и руска грес Солидол
  9. Тракане на рейката

Здр. колеги, имaм Меривa A 1.7 дти Иcузо. Имaм трaкaне вътре в купето под волaнa, cмaзaх шлиците нa ел.моторa c меднa греc, притегнaх голямaтa гaйкa, болтовете нa кaретaтa ca зaтегнaти и пaк трaкa под волaнa, моля кaжете от кaкво може дa е
  10. Прекъсване и забиване при потегляне.

Не, течове няма след като запаля и докато загрее през ауспуха мирише силно на бензин.
  11. Здр.Свалих левият маншон на задната врата и се оказа,че има два прекъснати проводника по дебелият за подгрева и тънкия за 3-тия стоп който вързах на ново и сега всичко е точно.
  12. Прекъсване и забиване при потегляне.

Огледай маркучите да не капе или мокри от някъде и от там да мирише.
  13. Прекъсване и забиване при потегляне.

Проблема се оказа в Дебитомера но сега след като запаля този силен мирис на бензин си остана, и преди и сега силно мирише на бензин, явно сега друга друга повреда.
  14. Бордови компютър - Мерива 2004

Здрасти, с малкия двуредов дисплей съм - но според мен това не е оргиналния на колата :( - затова питам има ли начин да се провери дали колата има БК - примерно с опком или нещо друго
  15. Earlier
  16. Здравейте , имам същия проблем като на видеото в оборотомера и разлика в километража с 4-5 км/ч с полза на стрелкакта , спрямо електронния в секретното меню . Колата е закачана на компютър и показва че реално няма промяна на оборотите , явно е някъде в електрониката . Някой да се е сблъсквал със същия проблем ?
  17. Бордови компютър - Мерива 2004

С кой дисплей си? Дай снимка, за да можем да ти кажем ако си с малкото двуредово дисплейче нямаш. Ако си с големия графичния дисплей може да се активира дори и да не е изведен.
  18. Здравейте, има ли начин да се провери дали дадена кола има бордови компютър? Рових се в нета но никъде не откривам точно това - ка кда се провери дали дадена кола има БК. Ако някой е запознат - ще съм благодарен да го сподели.
  19. Прекъсване и забиване при потегляне.

Това ли се оказа?
  20. Прекъсване и забиване при потегляне.

Проблеблем с Дебитомера. Признаци: прекъсване, забиване и силен мирис на бензин.
  21. Здр колегa видях един твой отговор, отноcно притягaне нa гaйкaтa c ключ(36) нa кормилнaтa колонa нa Меривa.Не могa дa отворя cнимкaтa, която cи кaчил нa ключa. Може ли дa ми я прaтиш и дaли го имaш още тоя ключ, кaквa cмaзкa трябвa зa cмaзвaне нa шлиците, блaгодaря.

1. Покажи стари коментари  1 more
    2. Тишо

Тишо

Зa cмaзкaтa зa шлиците нa електроуcилвaтеля, купих няквa cиликоновa, но никъв ефект, кaквa трябвa дa е меднa ли

3. Джони

Джони

Я ми пиши на лични съобщения,че на известия не мога да пратя файла

4. Джони

Джони

Или ми пиши на вайбара 0897571213

22. Съвет за покупка на Astra J

Здравейте колеги, Към момента съм притежател на Opel Astra H 1.7 cdti Isuzu, от която съм изключително доволна. Семейството ми също има абсолютен сходен модел и мога да споделя, че за последните 4г. са едни от най-безпроблемните, надежджни и икономични модели. Ориентирала съм се към закупуването на Opel Astra J хечбек, но по-скоро бензинов двигател (или заводска газова) и бих искала да чуя вашите впечатление към днешна дата. Изчетох всички последни теми и коментари, но не бих казала, че помогнаха особено в избора, за това бих искала отново да разбера кой двигател бихте препоръчали. Колата ще се кара предимно градско. Какво бихте препоръчали - 1.6 115к.с. бензин 1.4 101к.с. бензин 1.4турбо 140к.с бензин 1.4 140к.с. заводски газ/бензин - предимно внос от чужбина 1.6 115к.с. заводски газ/бензин - предимно внос от чужбина Разбира се, не изключвам и изцяло 1.7cdti същия мотор.
  23. Съвет за покупка на Astra J

Здравейте колеги, Към момента съм притежател на Opel Astra H 1.7 cdti Isuzu, от която съм изключително доволна. Семейството ми също има абсолютен сходен модел и мога да споделя, че за последните 4г. са едни от най-безпроблемните, надежджни и икономични модели. Ориентирала съм се към закупуването на Opel Astra J хечбек, но по-скоро бензинов двигател (или заводска газова) и бих искала да чуя вашите впечатление към днешна дата. Изчетох всички последни теми и коментари, но не бих казала, че помогнаха особено в избора, за това бих искала отново да разбера кой двигател бихте препоръчали. Колата ще се кара предимно градско. Какво бихте препоръчали - 1.6 115к.с. бензин 1.4 101к.с. бензин 1.4турбо 140к.с бензин 1.4 140к.с. заводски газ/бензин - предимно внос от чужбина 1.6 115к.с. заводски газ/бензин - предимно внос от чужбина Разбира се, не изключвам и изцяло 1.7cdti същия мотор.
  24. Проблем с клапите за посоката на въздуха

Здравейте! Оказа се, че моторчето за смяна на посоката на въздуха не се движи и съответно не се сменя посоката на въздуха. Някой знае ли това моторче от къде може да се закупи. Astra H 1.6 (116 к.с.). Също така има ли някакъв начин да се провери дали проблема е в моторчето или някъде на друго място? Да поясня - клапата за това от къде да взима въздуха - вътре/вън си работи без проблеми. Само посоката в купето е проблемна.
  25. Здравей те, преди години монтирах двигател и скорости от опел омега 2.4i диамант 91г.на джип газ 69/текезесарка/.и в момента ми трябват скорости. Намерих едни ,смених ги,но и те не са здрави.Въпросът ми който имам е дали могат да се монтират скорости от друг опел .Благодаря предварително. НОМЕР-R25 GM 90 342 346 199
  26. Благодарско,супер полезна информация!
  27. Здравейте, от скоро имам АстраН,с настъпване на студеното време разбрах, че не работи клапата за рециркулация в купето, диодчето не свети. Някой да се е сблъсквал с този проблем?
  28. датчик за външна температура

около5
  1. Зареди още активност