Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последният час
  2. Вчера
  3. Здравейте от известно време Меривата ми взе да пали трудно сутрин като е по студено или ако я държа в подземен гараж през деня няма проблем или след като съм стартирал двигателя поне един път за деня четох малко и разбрах че проблема може да идва от температурния датчик на водата смених го за малък период нямаше проблем и мислих че проблема е решен но уви пак се появи проблема на диагностика не съм я карал още но Сигурно ще трябва реших обаче да пиша първо тук ако някой от колегите се е сблъсквал с такъв проблем да сподели какво може да е иначе колата върви няма проблеми след запалването всичко е ок ако може някой да даде съвет преди диагностиката какво може да проверя още освен този датчик на една седмица е не е изключено да дава и той лоши данни нищо че е нов ще съм благодарен на помогнали те двигателя е 1.4 i 16V 90hp с верига
  4. Здравейте, колеги. Забелязах теч на масло от кутията на въздушния филтър, при подаване на газ се чува странен шум в двигателя,като леко почукване все едно нещо лази в двигателя,колата е корса 1.2 бензин 80кс. 2007
  5. Последната седмица
  6. Здравейте колеги ! Ресетирам и клонирам двигателни компютри . При ресетиране се налага да се адаптира към модулите на колата . При клониране ( ако е възможно) новият компютър се поставя на колата без допълнителни адаптаций . Нямам налични компютри !! Работя с предоставени от Вас !! Частно лице съм ! Нямам сервиз !! Работя чрез куриер или на място . Имам възможност и да Ви посетя на място (спестявате моментално 50-70 лева от пътна помощ за извозване на автомобила до сервиз ) ако сте на разумно разтояние от Пловдив . За повече инфо се обадете по телефона , Viber или мейла !! Това са предпочитаните варианти за контакт !!!! Ангел 0988837903 chernobil_ad@yahoo.com Пловдив
  7. Колеги, моят опком не успява да ресетне instrument. Влиза в луп и нищо не става. Някой да има версия 1.39 или друга четяща без проблем инструмент и желание да помогне? За мерива А 2003 z16se става въпрос. Благодаря
  8. Earlier
  9. Проблем опел Мерива 1.7 цдти

Здравейте, проблема беше заклеясъло жило на ръчната спирачка и скъсан маншон на апарата на задно дясно колело, сега слава богу всичко е наред
  10. Колеги имам проблем с моята мерива ,както върви и гасне после трудно пали ,ако запали мине известно разтояние и пак гасне на диагностиката чете проблем с налягането на горивото.Ако някой е имал този проблем нека да сподели.

11. Продавам Вектра Ц 2002ра, Бензин 2.2, Z22SE, с верига, за части. Има какво да се вземе от нея. Била е пълни екстри. Не всичко е вече по нея, като например гумите. Седалките са със затопляне за друго питайте. 0888 26 96 77. Не продавам отделни чарколяци. Ако искате обединете се няколко човека и да ви я продам заедно. Цена 1980 лв. Двигателя не става. Има сили за едно последно пътуване. Иначе има технически до Август. Още мисля има гражданска.
  12. Поздрави! Резервна част за този код Z17DTH, можете да видите тук и тук. Чрез тях доставката до София отнема 5-7 дни.
  13. Окачване

При майсторите.
  14. Opel Astra H GTC

Продавам Опел Астра GTC 1.7. 02.2006,напълно обслужена,платени гражданска отговорност и преглед до 02.2020. Цена 5800лв. тел за връзка 0898872683
  15. Чистачки на Мерива А 1.4 16v 90k

Ако си забелязал, оста (по-правилно е вал) на рамената в средата е изтънена с около 2-3мм. Направили са го да е като резервоар на греста.
  16. Чистачки на Мерива А 1.4 16v 90k

Това беше първото което направих преди да го монтирам има и един О пръстен под шайбата и с него трябва да се внимава на моята дясна ос явно точно този О пръстен се е износил и от там е влизало вода в оста проблема вече е решен вече периодично ще ги смазвам тези оси за да не се дават пак излишно пари благодаря за съдействието
  17. Окачване

Аз вдигам тази тема ...за да не създавам нова ....Преди два - три дни и аз смених двете биалетки...освен това и предна дясна полуоска...Майсторите ме увериха че няма нужда да минава колата на реглаж на предница...Вчера пък един приятел ми каза че щом се сменят биалетките ,трябва да мина на стенд...! Къде е сега истината...!
  18. Чистачки на Мерива А 1.4 16v 90k

Преди да монтираш, отвори и гресирай осите на рамената. Има една зегерка, внимавай да не я изгубиш, че аз вчера затрих някъде дясната. Вместо зегерка, навих тел от коаксиален кабел и временно ще е така, докато взема нова зегерка.
  19. Чистачки на Мерива А 1.4 16v 90k

Проблема е решен с нов механизъм и мотор 80лв втора употреба на моя беше блокирала дясната чистачка в оста и от там идваше целия проблем при опит за раздвижване на оста на чистачката механизма се счупи направен е от някаква сплав мисля чугун и затова закупих друг утре го монтирам другия и нека да вали .... :D
  20. w w w. fakepassportonline.cc - Number one producers of the European Union Biometric Passport. Passports come to you looking exactly as the ones issued by the European Union Home Office. These passports are verifiable using the U.V light feature for authenticity and are just perfect for use. We also specialize in the production of the Red Cover European Union Diplomatic Passport which is used by Diplomats to attend to international official affairs of the state. To clear all your curiosity, contact us directly through our email address at; Visit our website: http://www.fakepassportonline.cc w w w. fakepassportonline.cc Apply EU Citizenship online Buy European Union passport online Buy EU passport online Buy fake European Union passport Buy real European Union passport Buy original European Union passport Can i buy EU passport Buy Diplomatic European Union Passport Buy Registered European Union Passport Buy Official European Union Passport Buy cash passport EU Original European Union passport Buy original European Union passport Original European Union passport Best producers of European Union Passport Real EU passport holder Real European Union passport Buy real European Union passport Buy real EU passport Buy European Union real and fake passport online Buy real passport online Buy a real passport Buy fake and real EU passport How to buy a real EU passport Buy genuine fake passport Can you buy European Union passport Buy a European Union passport Buy a fake European Union passport Buy a EU passport Buy a fake passport in European Union Passport scotch buy European Union How to buy European Union passport How to buy European Union passport European Union passport renewal European Union passport application European Union passport office EU passport fees European Union passport visa free countries European Union passport number European Union passport renewal child EU passport maker European Union passport agency European Union passport application child EU passport application time European Union passport after brexit Renewing a European Union passport Renewing a EU passport in australia Renewing a European Union passport from abroad Renewing a EU passport online Renewing a European Union passport in the usa tracking a European Union passport application Renewing a EU passport in New Zealand found a European Union passport EU passport biometric European Union passport brexit European Union passport blue EU passport by marriage European Union passport belfast European Union passport cost EU passport contact European Union passport change of name European Union passport city of issue European Union passport card EU passport chip European Union passport documents European Union passport duration European Union passport dubai visa EU passport expiry date European Union passport example European Union passport enquiries EU passport expired European Union passport express European Union passport extension EU passport expiry date format European Union passport emergency contact page e passport European Union e passport European Union application EU e-passport chip EU e passport not working European Union e passport photo European Union e passport usa Register e passport European Union EU passport going to usa European Union passport glasgow European Union passport going to australia European Union passport greece EU passport how long European Union passport how much European Union passport hong kong visa European Union passport how long valid European Union passport issuing authority I lost my European Union passport I found a European Union passport European Union passport japan EU passport jordan visa European Union passport jamaica European Union passport japanese visa EU passport jobs European Union passport jumbo European Union passport jersey EU passport jakarta European Union passport jamaica visa European Union passport kenya visa EU passport korea visa European Union passport kuwait visa European Union passport kodak EU passport kazakhstan European Union passport kuala lumpur EU passport kuwait European Union passport kenya European Union passport kuwait European Union passport marriage European Union passport middle name EU passport married European Union passport malaysia European Union passport mrz number European Union passport morocco European Union passport married name change EU passport need visa for usa European Union passport office victoria European Union passport office glasgow European Union passport office belfast EU passport office liverpool European Union passport office newport Cost of European Union passport Extension to European Union passport Ireland to European Union passport requirements European Union passport under uv light EU passport cover European Union passport uae EU passport validity for EU EU passport validity for usa European Union passport visa for australia European Union passport validity for italy EU passport new zealand visa 1 year European Union passport 1 day European Union passport renewal 1 year EU passport extension Buy New European Union passport 2019 European Union passport 2016 EU passport 2017 European Union passport 2015 European Union passport 2010 European Union passport 2019 EU passport 2018 European Union passport 24 hours European Union passport 2012 European Union passport 2009 EU passport 2008 European Union passport 2014 European Union passport 2006 European Union passport renewal for 5 year old EU passport EU EU passport over 75 European Union passport over 80 Fake EU passport generator Fake European Union passport template Fake European Union passport number generator Fake EU passport website Fake EU passport online Fake European Union passport European Union law Report Fake European Union passport Fake European Union passport Buy a Fake European Union passport Make a Fake European Union passport I need a Fake European Union passport Make a fake European Union passport How to detect a Fake European Union passport Fake European Union passport buy Caught with fake passport EU Fake European Union passport for sale Get fake EU passport How to get fake EU passport How to make fake EU passport How to know fake EU passport European Union fake passport id Identify fake EU passports Make fake EU passport EU-passport fake Fake European Union passport online Examples of fake EU passports Fake European Union passports pictures Fake European Union passport price Fake passport penalty EU Fake European Union passports sale Fake passport sentence EU Fake European Union passport to buy Fake EU passports thailand Using fake passport EU Any questions about EU Passports? You need a European Union Passports? Want to buy European Union Passports? How can i buy European Union Passports? Is it possible to get a European Union Passports online? How can i renew my European Union Passports? Did you loss your European Union Passports? Who can get a EU Passports?
  21. Чистачки на Мерива А 1.4 16v 90k

Да така и направих след като го закачих към щангите но проблема е че по този начин който и аз го мислих че ще стане сега чистачките тръгват към двигателя не нагоре незнам дали след като съм закачил мотора към рамената - щангите обратно дали не се е разцентровал и затова сега немогат да ги настроя иначе и преди съм сменял въздушния филтър на купето но само разкачах рамената мотора досега не съм свалял от щангите
  22. Чистачки на Мерива А 1.4 16v 90k

Белези няма. При откачени рамена на чистачките, пускаш мотора да завърти един път на интервал. Така, осите ще застанат в изходящо положение. Слагаш долното рамо върху оста, така, че перото да е успоредно на долния край на стъклото. Притискаш го върху оста, за да се фиксира върху шлиците и стягаш гайката. Горното рамо го правиш да е успоредно на долното. Това е.
  23. Чистачки на Мерива А 1.4 16v 90k

Здравей колеги имам сериозен проблем с чистачките на колата.Движеха се много бавно отворих пластмасата която закрива щангите на чистачките и ги пръсках с WD но без резултат реших,че проблема е в мотора и го разкачих от щангите за да видя дали ще върти нормално уви въртеше ОК бързо без забавяне проблем е че като го закачих обратно към щангите сега не мога да регулирам чистачките или се удрят и спират високо на отворено положение не ниско долу както трябва да са или тръгват към двигателя.Въпроса ми е може ли някои да ми каже как да ги регулирам за да са както трябва има ли някакви белези по щангите как трябва да са закачени към мотора.Благодаря предварително на отзовалите се
  24. Добър ден, имате ли точния код на частта? Това ще ускори търсенето .. като опция ви съветвам да го търсите в тази директория, често се обновява поради битки
  25. При загрят двигател не пали

Да, този е! Не си хвърляй парите на вятъра по сервизи. Купи един датчик - трябва да струва между 20-30 лв. и го смени. вероятно ще намериш Бош, но не са добри, ако намериш друга марка опитай с нея. Иначе старият датчик се вади и се слага в съд с вода, загрява се бавно, гледа се термометъра и се замерва съпротивлението с мултисет при различни температури. Има толкова много писано. Порови се малко из форумите... Иначе в сервиза бързо ще те оправят, но и ще те обръснат на сухо...
  26. Мнение за обява

Здравейте, дали има някой от Плевен и околията който да може да каже мнение ( видял е или може да види ) тази кола от обяватя : https://www.mobile.b...33&slink=bgsji6 Интересува ме всичко свързано с колата и дали си струва да се разкарвам от София за нея
  27. opel zafira 2003 g. 2.0 dti

Какво значи нищо не става? Помпата не натиска съединителя ли?
  28. opel zafira 2003 g. 2.0 dti

Сменихме маховика и не стана. Къде се подлага на помпата и колко.
  1. Зареди още активност