Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Re1k0n

тапециране на автосалони

Recommended Posts

Здравеите на всички някой може ли да ми помогне като ме опъти за някои тапицер в Габрово шофиорската седалка е направо в укайващто състояние

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не попиташ някъде из автоморгите за седалка/и .. може да намериш много запазена и на доста по ниска цена от колкото да се претапицира

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото ми се иска да се претапицира и тавана понеже е много захабен и взел да увисва отзад.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на николаевска ако я знаеш мисля че имаше един пич

той оабче работи само с немски платове и матеряли и взима малко скъпичко

търси ме на скайпа да видя за визитката му

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм чувал за него,но не знам точно къде е.....Наистина идеята с втора ръка от морга за мен е по-добра...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по добрия вариант е наистина от морга на мен за корсата за двете седалки ми иска6е 300 лв един

а те седалките струват по малко

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Да посъживим малко темата. Къде в Плевен може да се намери тапицерия-плат за таван. Бл предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Колега, аз си поръчах ето от тук -> http://www.mak-textil.com/ и останах АДСКИ ДОВОЛЕН от избора си, но най-вече от самия плат! Смея да твърдя, че е по-добър дори от оригиналния +това има различни дамаски/цветове. Аз сам си претапицирах тавана и останах доволен от крайния резултат (от похарчените пари - също!).

п.п. Изпращат по куриер, но ако ти предлагат "специалното си лепило" - недей го взима!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско колега. :th_up:

Знам за тези и се бях замислил за поръчка от тях ама реших да питам нийде и Плевен да ги е :wave: дали нема все пак.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, много се извинявам че пиша тук но не намерих такава тема. Проблема ми е че тавана ми се разлепя, а не знам как се разглобява и с какво лепило да го залепя. Разлепя ми се най-долния слой от към пътниците и то в малка част от задната страна. Т.е. в момента е като виснало. Моля ако на някой му се е случвало, или знае как да се справя нека да ми помогне.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте, много се извинявам че пиша тук но не намерих такава тема. Проблема ми е че тавана ми се разлепя, а не знам как се разглобява и с какво лепило да го залепя. Разлепя ми се най-долния слой от към пътниците и то в малка част от задната страна. Т.е. в момента е като виснало. Моля ако на някой му се е случвало, или знае как да се справя нека да ми помогне.

-Ще ти дам единствения (ЗА МЕН) правилен съвет в случая, тъй като минах по тая пътека вече. По същия начин, тавана ми беше тръгнал да се разлепя. И аз естествено, първо набих сума пари за разни лепила, с надеждата да залепя това, което е тръгнало и да се реши проблема поне временно. Е да, ама не.. реши се наистина временно.. КРАТКОВРЕМЕННО. След няма и седмица-две, след лепеното, отново имаше тръгнало да провисва. Чак тогава се амбицирах, намерих тема от форума как се разглобява, попитах някои колеги в скайп.. и пристъпих към действие.

Та в тоя ред на мисли те съветвам, направо да разглобиш и да смениш тапицерията! Всичко друго е загуба на време и средства, с неоправдан резултат на края..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,къде във Варна мога да ми претапецират седалките на опел корса б ? Някой правил ли го е и колко би ми излязло като крайна цена..?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей искам да попитам седалките на Vectra c и Vectra b - съвпадат ли и могат ли да бъдат взаимно заменяеми

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой би ли ми казал как мога да си претапицирам корите на вратите на тигра А. По-конкретно ме интересува как се сваля самата кора? Благодаря предварително

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове