Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
beos

Блок предпазители и релета ..

Recommended Posts

За съжаление в моделите след 2000 г, това изобщо не е така. Таблото с бушоните изглежда по съвсем друг начин.

Eto taka.

Bu6oni_Astra_G.jpg

upload pic

Ако някой може да качи кой предпазител за какво е, ще бъде много полезно. На мен ми светна този за пръскалката за стъклата и сега я търся с куче. Кой бушон е.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги надявам се някои да помогне става вапрос за астра г 2.2 16 в 147 к.с имам проблем когато дам газ до доло и забижа на диагностиката казаха дроселова клапа но след пробта и на други се оказва че е от компа ако го резетнат ще се оправили

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ти не е за тук! Това не е PC с Windows .. да рестартираш и да се оправи - за съжаление. Възможно проблемът ти е да бил отстранен, но да не е изчистена грешката... най-добре да се допиташ и до друг сервиз ако те насочват, че проблема е в компютъра за да го потвърдят и те - но без да ги насочваш какво са ти казали от предишният сервиз.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,пак обърка мястото на темата.Като натиснеш педала-до край,дроселът отваря ли на 90градуса?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Някой да знае къде се намира бушона за бензиновата помпа. Двигателя е 1.6 моно ако има значение

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да ми кажеш кой е конкретно, ча при мен 20 А бушон там няма

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е сменен с по-голям.Става дума за кутията само с големи бушони.

Редактирано от sokol1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Третият от долу нагоре.

2a5xeo1.jpg

Редактирано от sokol1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да дам едно мнение, 1.6 моно няма бушон на бензиновата помпа, има само реле - розово в кутията зад акумулатора.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма Опел без бушон на помпата,но в случая е и за други неща.

DSC01516.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че си прав не се съмнявам в твоето професионално мнение, и аз току що видях в аутодата на схемата, че има, но никога не съм го виждал и си мислех че няма.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

имам въпрос дали клемореда и патрона  взети от друга кола дали ще паснат на мойта,примерно ако донора е 1.7 , а мойта 2.0 82 (астра Г )

Редактирано от Martin Martin

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване