Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
v1per

Неделя вечер...

Recommended Posts

Тази неделя ще има ли място за една самотна алфа? А после, ако е сухо един лукойл да направим? :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

минус един :surrender: утре потеглям към София окръг - Самоков . Приятно изкарване колеги :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:one:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми ис коминг дис тайм, ще си нося екстри да пощракам май.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май май е кофти засега времето, ще видим додовечера ще събера ли желание за Срещата .... :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще има бързи алфи ,аз ще се скрия :biggrin: :biggrin: :biggrin: . Минус 1 :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дооооооооста забавна среща се получи с обичайните заподозрени на линия :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Щом ще има бързи алфи ,аз ще се скрия :biggrin: :biggrin: :biggrin: . Минус 1 :th_up:

Аз заради теб ходих на среща еее :))) :Р Пак и се размина на тая астра кекеке :Р

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
да не уцели джакпота бре ?????

Хаха иска му се :).

ПП: До каде стигнахме.. алфисти да ни пускат темите :surrender: . Шегувам се разбира се :respect:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хаха иска му се :).

ПП: До каде стигнахме.. алфисти да ни пускат темите :surrender: . Шегувам се разбира се :respect:

ха ха голям майтап :biggrin: Той Тошко е опелист по душа нищо че кара алфа , скоро ще вземе пак някой бърз опел да разбие всичко детско у италианците :naughty:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.