Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
MaNiNC

Astra G мнения

Recommended Posts

Добър ден на всички и за много години!

Мисля да идвам във вашия форум с една астра г и съм напът да купя една таква 99г 2.0 16V 136hp.

Обаче ми се иска малко повечко информация за нея като мотор, разход, търпи ли газова и каквото се сетите за модела.

Има всички екстри: ел. огледала, ел. стъкла, климатик, мулти волан, рекаро, бял км, спортно окачване, пипната е визуално, брони, прагове, напълно обслужена, блокаж за зимата.

И всичко това за 4000лв.

Казвайте какво мислите бъдещи колеги ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нищо колега, това са само цифри, без да се види колата нищо неможе да се каже.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз исках същата , но много приятели позанти хора с авто къщи който пак са ми рпиятели ме посъветваха да не зимам точно този мотор ...причината ... чупела глава .. разбирасе при по агресивно каране май .. предложиха ми 1.8 и така и направих :) 1.8 16 116 коня доволен съм , но на теб предлагам да търсиш същия двигател но след 2000 година z18xe който е 125 коня :) малко по пъргава е и ще има повече екстри :) успех няма да сбъркаш :) имай предвит че не е особено евтина за поддръжка ... ма то кола ли т исе кара или каруца ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам такава, само че комби и съм много доволен засега. Всичко зависи от това в какъв собственик е била. Може да качиш снимки да я погледнем :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е количката. Излежда запазена като цяло и поддържана.

http://img151.imageshack.us/i/112913729473006671.jpg/

http://img146.imageshack.us/i/112913729473006675.jpg/

http://img152.imageshack.us/i/112913729473006677.jpg/

Колегата с такава, може ли да ми каже какъв разход ти дава. По каталог 13 в града и 7 извън.

Редактирано от MaNiNC

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разход ми дава при нормално каране 120-130 около 7,5-8 а градско от 11-15 (карам само на бензин). Смесено около 10/100. Това лято направих една малка разходка около 1300км и даде разход 7,5/100 с постоянно включен климатик и 4 човека в нея, което според мен си е доста добре. Тази изглежда добре, но тези пожълтели фарове и блендите на тях са ужасни :blink:

Редактирано от Sisko

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разхода е екстра според мене даже

а стоповете са си такива, смисъл не са пожълтели, а опушени :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз погледнах снимките и ако искаш честно мнение лично на мен не ми харесва. Много доработки има по нея и то неуспешни...... Тия добавки на бронята отзад и отпред фаровете..... Ама ти си знаеш де. За този мотор гледай да не гори масло. това им е един от основните проблеми. Като я запалиш да има устойчива работа на празен ход като загрее колата. да не тресе да няма излишни шумове. Погледни и нивото на антифриза как е. дали в разширителния кръг има остатъци от съмнителни добавки и тем подобни. На студено като я запалиш погледни отпред изпускателния колектор дали всичко е наред с него да няма излишни пукания и шумове че понякога пукат коолектори. Ако имаш възможност закачи я на диагностика да ти кажат колата имала ли е грешки или не. Като тръгнеш да я караш виж дали се форсира лесно като загрее и дали набира еднакво добре в целия диапазон на оборотите. При карането заслушай се в окачването да не хлопа и най вече с по висока скорост при плавен лев и десен завой да не вие някоя лагер-главина че са дооста скъпички. Ами ако се сетя нещо ще ти пиша пак. успех с покупката:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, може ли да ми дадете информация от моторите на този модел, кои са с верига

благодаря

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизоловите 2.0 и 2.2 от бензиновите 2.2 и има един 1.2 :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти хубаво гледаи че маллко самнително 4000лв няма такава цена в германия или европа виж мабиле де да не е уловка на джамбазите удряна надена скапан мотор вдигаи мокета и гледаи и каже ли ти накрая при огледа ти за тез пари кво искаш бягаи оттам успех при покупката корави са тез астри аз карам такава но я купих директно от австрия свързах се с продавача доволен съм

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване