Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
megasound

1 среща за 2011

Recommended Posts

Аз няма да мога да идвам 1-2 срещи защото съм малко контузен от едно кофти падане :unsure:.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой мисли да идва на 12 . 01 .11 г. да пише! Предният път нямаше никой! Колегата ogy_dog , скорошно оздравяване , и като можеш качи някоя снимчица от последната сбирка за миналата година :th_up::wave:

Редактирано от megasound

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде колеги аз съм нов и желая да се присъеденя към вас и ако вие желаете да организираме една среща ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
хайде колеги аз съм нов и желая да се присъеденя към вас и ако вие желаете да организираме една среща ..

O бат Ивайло, ха честита ти придобивка :) Така като гледам, ще се видим на някоя опелска среща :tongue:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен честито за Астрата колега, карай си я със здраве и много безаварийни км. :th_up: . Относно за среща поне за мен, тоя месец ще ми е зает в срядите и няма да мога да идвам, така че има вероятност да дойда чак към Февруари на някоя сбирка :unsure: . Инъче мястото и часа си остават същите :th_up:. Ице, скорошно оздравяване и от мен.

П.С. mk2ghost когато решиш и ти ела на някоя от срещите..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на колегите и Стевчо може се видим и на някоя VW среща или да пием по кафе със Светлио излизахме няколко пути трябва следващия път и с вас да се видим..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз и аз 2-3 седмици няма да мога да идвам ... поради финансови причини ... но когато мога съм на линия .И добре дошъл колега :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторник и сряда съм в Шумен, но не обещавам... :surrender:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще има среща аз съм на линия , и колегата с омегата също (параходите)ще са там нека и останалите се напънат малко че много сме несериозни Шуменци! Искам също да изкоментираме националната среща и да организираме поне една кола от Шумен! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес исках да дойда но няма да мога защото ми се запали ел. инсталацията :mad: :mad: и сега освен почупената ми рака пак требва да се ядосвам с кочинката.(както и да е)Другата седмица ще се постарая да дойда че и без това изпращявам тука :bduh: :biggrin: .

п.п.:Добре дошъл на новия колега леки и безаварийни мигове да имаш с астричката :th_up:

:2bg: :flag_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.