Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
anebi

От каде се регулира височината на фаровете?

Recommended Posts

Здравейте,

преди няколко месеца си купих вектра 96 г., но имам един проблем. Каточели фаровете на колата са малко вдигнати по-нависоко. В момента няма как да ида да ми ги регулират както трябва и затова искам да ги сваля на по-ниско.

Може ли да ми кажете от къде точно се прави това?

Мерси предварително и весели празници.

Редактирано от anebi

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно тия вектри всички имат отляво на волана копче което регулира височината на фаровете....провери дали имаш ако не ти трябва по квалифицирана помощ :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

благодаря ти за бързия отговор. Да, има такова копче. Него съм го настроил да смъкне фаровете до минимум, но все още е високо. Когато шофирам вечерта и всичко живо ми пресвятка за фаровете, явно още трябва да се смъкнат.

Затова исках да разбера как да ги намаля още малко директно чрез регулиране от самите фарове.

Ще изчакам и за други съвети :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж на фаровете отгоре. взимаш една отверка и ги регулираш както искаш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,на ел.машинката има една врътка с която регулираш нагоре-надолу фаровете,което горе долу е следното-като застанеш пред колата като въртиш наляво вдигаш фаровете и обратно-надясно ги сваляш.

Редактирано от titan22

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега,на ел.машинката има една врътка с която регулираш нагоре-надолу фаровете,което горе долу е следното-като застанеш пред колата като въртиш наляво вдигаш фаровете и обратно-надясно ги сваляш.

Мисля, че от там се настройваше с торкс или шестограм, но в никакъв случай не е с отверка!

Редактирано от mk2ghost

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване