Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Jelqzkov

Крадци отново вилняха из кварталите.

Recommended Posts

Макар и да ми е трудно, ще се опитам да е без обиди.

Тези ... отново вилняха из кварталите в неделя с/у понеделник.

Разбили са на Силата Е30-ската в братята. Счупили са джама потрошили са CD-то тъй-като не са успели да го извадят и са отмъкнали слънчеви очила.

На едно приятелче Голф 3-ката в Изгрев. Не са чупили нищо, но са прониклани и са откраднали кората заедно с 2 елипси пайнер, CD-то и парфюм. (Като панела на радиото е бил свален и е бил в жабката)

..... ..... :newsm69: това са колите за които знам (щото са на приятели), сигурно има и други. Миналата седмица продадох старото радио на джипката на един пич от Меден Рудник който се оплака че на половината квартал (цитирам "ппоне 30 коли") са изпотарашили и на него са му отмъкнали CD-то по същата схема. (това се случва първата седмица на Декември). Явно някой се запасява за тежката зима.

Отново са тук и отново със старите номера. Съветвам ви колеги:

- забравете идеята че като живеете на главна улица, спирате под лампа, под терасата и в гардероба ще ви пропуснат. и двете коли са на оживени улици в доста живи квартали.

- прибирайте си панелите, антирадарите, стойки зарядни за навигации всичко у дома и не оставяйте нищо ценно в колата. И това не е гаранция но поне ще се разминете с прозорец... Просто няма друг вариант.

Момчетата са професионалисти, работят чисто и бързо, и добре подбират времето.

Не разчитайте на полицията!

Редактирано от Jelqzkov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има някакво яко раздвижване тия дни. Преди 3-4 дена бях при моите гумаджий и ми казаха че за деня са имали 3 случаи на прободени с шило гуми на паркинги на хипермаркетите - стария номер с открадване на чантата докато си оправяш гумата Става въпрос за джипови гуми.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На жената, на брат и в кваратла над 10-тина коли с разбити капачета и капачки на резервоарите в продължение на цялата улица .. Търсили са бензин .. с лека усмивка ми сподели той, че не са го докоснали -защото той е с TDI ... и това преди 2 дни ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тежка зима се очертава явно...

а бяха се поспрели...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди няколко седмици ми откраднаха спойлера отзад и са изкъртили багажника,кофти е :firegun:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРЕДИ МЕСЕЦ В ВЛ-ВОВО ИМАШЕ ХАЙКА ЗА АКУМУЛАТОРИ. М/У 2 БЛОКА ОЛЕКНАХА 12 КОЛИ . ИМАШЕ И ПОТРОШЕНИ КОЛИ И С ИЗРЯЗАНИ КАБЕЛИ.В РАЙОННОТО БЕШЕ ПЪЛНО С ХОРА ДА ПОДАВАТ ЖАЛБИ. НИЩО ЧЕ Е БИЛО ОСВЕТЕНО ВСЕ ЕДНО ЧЕ СРЕДНОЩЕН РЕМОНТ СА ПРАВИЛИ .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лятото най професионално са ми отворили вратата с отверка ли с ной ли с кво и ми отмъкнаха cd-то.голям кеф..

:ranting2: :icon_angry: :firegun:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По същата схема в София преди 3 седмици на брат ми приятелката остана без cd, без GPS и без шофьоркса книжка и талон.Също така и са ръчкали нещо отдоло по бушоните и кабелите под волана,може би са имали намерение да задигнат цялата кола .За съжаляние живеем в такава държава и може би скоро няма да се оправим :moderator:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тепърва ще става по-зле. Кризата остави много хора без работа и очаквам бум на кражбите. Върнахме се преди 10г по времето на акумулаторите и чистачките...Баща ми, лека му пръст, беше криминалист и такива истории съм чувал от него, че и носни кърпички не оставям вече в колата на видно място. Норкоманчетата, майката си е**ли, както казаха колегите за един парфюм и едни очила може да ти строшат колата.

А една прясна случка... на приятел му разбиха колата на центъра, на главната улица, до Св.Никола църквата, посред бял ден и то са взели кората с тонколоните отзад :wooow:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 седмици останах без DVD-то, счупено задно стъкло, изподрана конзола. Тъпото е, че двд-то е от 2 части и според мен не им върши никаква работа. Усилвателя/тунер си е още в мен.

Тепърва ще става все по-зле заради някой самозабравили се премиери и прочее управленци. :firegun:

ПП. Само да си намеря оригинално касетофоче + сд чейнджър ... :tongue: те касетофони не крадат ... :biggrin: под нивото им е тая евтиния.

Редактирано от Stiaiski

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мойта кола са се мъчели да точат бензин,тази сутрин заварих външната капачка открешната и капачката на гърлото на резервоара беше развита до някъде :newsm69:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тепърва ще става по-зле. Кризата остави много хора без работа и очаквам бум на кражбите. Върнахме се преди 10г по времето на акумулаторите и чистачките...Баща ми, лека му пръст, беше криминалист и такива истории съм чувал от него, че и носни кърпички не оставям вече в колата на видно място. Норкоманчетата, майката си е**ли, както казаха колегите за един парфюм и едни очила може да ти строшат колата.

А една прясна случка... на приятел му разбиха колата на центъра, на главната улица, до Св.Никола църквата, посред бял ден и то са взели кората с тонколоните отзад :wooow:

На мен миналото лято ми взеха слънчеви очила (като тия от снаксовете), зарядното на навигацията, стойката на антирадара и забележете: кейсчето със правени от мен на компа дискове. За всичко това разбит прозорец.

На Стамбата му бяха отворили кадета само заради кейсчето с правени компактдискове.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на това какво му казвате click-me.gif :wooow:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При това най-малкият Хюндай Гец, айде да беше нещо уникално като Бентли, Ягуар, Свръх скъпа S класа .. нямам думи .. няма такава наглост! :wooow:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в моя мил роден град,преди няколко дни на една Астра и взеха гумите все джантите и то под прозореца на собственика....................

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
лятото най професионално са ми отворили вратата с отверка ли с ной ли с кво и ми отмъкнаха cd-то.голям кеф..

:ranting2: :icon_angry: :firegun:

Колега ... няма нищо професионално ... на Кадетите преди фейслифта ... нз точно коя година ... ключалките на вратите се отварят със всякакъв ключ ... на 3 кадета досега съм пробвал и всеки път работи ( на приятели .. да не си помислите ,че вървя по улицата и отварям кадети :icon_biggrin: ) //... По-добре ги сменете , или нз ... но наистина е така ;) ( жалко ,че трябваше да споделям тази информация в обществения форум .. но ... )

:eusa_shhh:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе краси те ако имаха ключ ключалката ми нямаше да е изкривена нали... просто си личи че е чигаркана личи си ко са праили

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега ... няма нищо професионално ... на Кадетите преди фейслифта ... нз точно коя година ... ключалките на вратите се отварят със всякакъв ключ ... на 3 кадета досега съм пробвал и всеки път работи ( на приятели .. да не си помислите ,че вървя по улицата и отварям кадети :icon_biggrin: ) //... По-добре ги сменете , или нз ... но наистина е така ;) ( жалко ,че трябваше да споделям тази информация в обществения форум .. но ... )

:eusa_shhh:

за кадет мисля че стават патрони от самара

попследно преди около 5 години съм ги купувал за около 15-ина лв комплекта (две предни и задна )

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя сутринта в ранните часове като се прибирах до блока ми забелязах да бягат двама, но изобщо не се замислих защо бягат до момента в който един от съседите се оплака, че някой се е мъчил да му разбие колата (беше я спрял точно под лампата). Както Желязко каза нищо не ги спира :ranting2:

Преди 3 седмици останах без DVD-то, счупено задно стъкло, изподрана конзола. Тъпото е, че двд-то е от 2 части и според мен не им върши никаква работа. Усилвателя/тунер си е още в мен.

Тепърва ще става все по-зле заради някой самозабравили се премиери и прочее управленци. :firegun:

ПП. Само да си намеря оригинално касетофоче + сд чейнджър ... :tongue: те касетофони не крадат ... :biggrin: под нивото им е тая евтиния.

Не си мисли така всичко крадат. Преди година-две друг съсед разправяше, че му разбили колата и му взели касетофона (car400 изглежда като чудо на техниката в сравнение с неговия), но тъпите наркоманчета не се сетили да отворят жабката кадето имало 20 лв.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е Свилене, в наща махала можеш да срещнеш всякакви странници.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
А на това какво му казвате click-me.gif :wooow:

:wooow: Това ме разби хахаха... Вече и врати ли почнаха да крадат тц тц тц...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:wooow: Това ме разби хахаха... Вече и врати ли почнаха да крадат тц тц тц...

На колега то бмв форума миналата година на паркинга пред у тях му задигнаха предния капак на е36-цата.Вече няма какво да ме учуди. :ranting2:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване