Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
vankata_nedel4ev

"Паркирал си като идиот"

Recommended Posts

КЛИК

Преди известно време го мернах по новините това. И на мен ми писна от такива...Мисля да поръчам малко стикери, някой ако желае може да се комбинираме

http://www.facebook.com/katoidiot

Редактирано от vankata_nedel4ev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:th_up: много добра инициатива вече се логнах

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е яко тва ... Аз ще се поръчам стикерчета , ама ако трябва на всеки да лепя , ще фалирам :D но на най-уникалните няма как :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина идея.В центъра и в пазара в Сливен е пълно с такива идиоти

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само в Сливен. 1 от 10 шофьора паркира калпаво. Да вземем за пример един обикновен паркинг. Ако всеки паркира на нормално разстояние от съседния автомобил(60-70 см) парко местата ще са неимоверно много. А по центъра и малките улички да не говорим. Всички сме виждали и сме се възмущавали. Просто ми писна от селски изпълнения на пишман шофьори. И понеже полицията спи ще си поръчам стикерчета "паркирал си като идиот". Мисля, че повечето, които видят стикера на стъклото ще се замислят защо са им го лепнали.

Редактирано от vankata_nedel4ev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха днеска пресен случай - бях си паркирал в центъра на града на определено за целта паркомясто и както си стоим в колата една колежка с еклипс паркира зад нас на платното и докато се усетим хукна по магазините :wooow: докато обикаляхме да четем знаците за актуален телефон на "паяка" какво да видим на таблото беше оставен телефон за връзка :mhihi: само не беше съобразила че е тъмно навън и не се вижда лесно ама тя русичка милата :naughty:

Та поглеждайте на таблото за телефон за връзка с неправилно паркиралия , може да ви излезе късмета :biggrin:

:doh: колко съм тъп може пък да ни и е сваляла :icon_tongue:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване