Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
versace..89

В ниските обороти е като спънат кон???? :(

Recommended Posts

Колеги моля ви помогнете.имам проблем с тигъра често ми се случва когато тръгвам колата едвам да потегля докато не стигне до 2500-3000 оборота .от какво може да се появява този проблем?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай повече информация, кога се случва?Може да е от много неща.

Много е вероятно да са свещи, кабели и т.н

Редактирано от Диди Григорова

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така въздушен,горивен филтри,запушена цедка на помпата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато става така се получава и едно треперене на цялата кола сякаш е двутактов мотор :( ,което като загрее колата (поне така си мисля че е тогава) изчезва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Когато става така се получава и едно треперене на цялата кола сякаш е двутактов мотор :( ,което като загрее колата (поне така си мисля че е тогава) изчезва.

Това тресене и губенето на мощност, сигурно ти държи под 1000 оборота на мяста.Надявай да не е това, за което си мисля, че няма да ти хареса!А пуши ли? Дано да са свещи или което колегата ти каза :beer:

Редактирано от Диди Григорова

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам може би има пушек ама не е кои знае колко много.А ти какво мислиш че е ?Защо няма да ми хареса?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей , може би вече си оправил колицата но ако не си да ти кажа и аз. Моята като я взех беше със спортен филтър и беше същата работа, отидох на морга и си купих кутия и нов въздушен филтър и колата се оправи.Виж да не дърпа въздух от някъде.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и аз сам с спортен филтър,но на мен ми прави гадни номера аз имам и газ.колата прекъсва,смених всичко възможно но не се оправя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с обикновенно газово ли си? или газов инжекцион

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен има не6то такова.На празен ход играчт оборотите и като падне под 300 - гасне и наистина работи,като на 2-3 цилиндара.Направо ужас!Много не6та смених и ве4е си мислче е от ЕГР клапана.Ако има и други мненич,молч помогнете.Румен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване