Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
xells_tigra

Влиза вода в купето?????

Recommended Posts

при миене влиза вода само отзад и само у краката долу,гледах несе е сцеждало от никъде отстрани си е сухо сякъш точно там е исипано????!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш ли шибидак ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има решение !!! няма да миеш колата :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни рибки ! :61:

Ем човек виж си всички гумени уплътнения на врати , прозорци , багажник ( млако далече от седалките , ама все пак нз ... ) , шибидупка и т.н.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уплътненията на вратата прегледай, аз моята я мия лятото на една пароструика и от вътрешната страна на стаклото потече вода, в последствие видях че уплътнението на места е заминало :) А това става най вече зимата, когато замръзнат и при отваряне на вратата рязко и се отлепват или късат. Все пак провери ги, но може проблема да е друг ;-)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги при мен влиза вода или по точно когато вали дъжд и колата през това време не е карана в момента на валенето после има вода в краката на дясната седалка.От какво може да се получава така?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Провери каналите за отводняване на задния капак дали са запушени, тъй като най-редовно се запушват и влиза вътре вода.Второто много възможно място е уплътнението на задния капак.Като тече от него се стича под корите и нищо се вижда и мокри точно в краката.Ако е от шибидаха щеше да ти мокри и тавана, едва ли е от него.

И третия вариант е ръжда да е тръгнала някъде, но ако си чел моята тема ще видиш, че тигрите не ръждясват така лесно, освен ако не е сериозно удряна.

Така , че дано да ти е от каналите за отводняване :happy:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От уплатнението е точно днес го загледах . И водата си тече под кората и право в краката,трябва да мисля нещо ама днес беше много дьжд.

МЕРСИ НА ВСИЧКИ ЗА ПОМОЩА

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и при мен при по силен дъжд мокри отпред пасажерското място в краката и нз от каде идва водата май от акумулатора но не съм сигурен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване