Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
opeldohc

На 24.11 нещо ?

Recommended Posts

Колеги нали бяхте писали че всяка сряда има сбирки... ако все още се събирате към 18.00 на била и аз може да дойда :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам събираме се всяка сряда, на билата и после отиваме на кафенце на ОМВ-то, така че си добре дошъл колега :wave:. Поне аз ще съм на линия и ще дойда, че пропуснах 2 срещи до сега, защото имах работа през миналата и по миналата сряда и се прибирах по късно и нямаше как да дойда, но тая сряда съм свободен.. :OpelClubOnLine:

Между другото трябва да обсъдим довечера дали има желаещи да си направим някоя среща и в събота или неделя горе на паметника, че скоро ходих горе, и има много хубави места в гората с паднали листа дето Ицето може да направи перфектни снимки на Опелчетата ни. :flag_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам мен не ме бройте тази седмица , защото моя опел е в бокса :crazy: :confused: :love_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е газовото а надува антифриза и изхвърля през паровъздушния клапан , този път май наистина ще излезе гарнитура на главата !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стискам палци да се оправи голямата дама :biggrin: и сряда да се видим :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.