Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
iliikata0760

Среща-Практикерче?

Recommended Posts

Колеги,ако има такива,които няма да ходят към Бургас,може да се видим на Практикера в 19:30

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве...кажете сега Всички ли към Бургас ще бягат???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес като се връщах от Шкорпиловци видях опел маняците. Бяха в колона около 5-6 коли и водеше Калибрата на Яската, другите не ги видях всичко стана много бързо. Красива работа! Иначе аз ще мина на срещичката да полафим малко :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Днес като се връщах от Шкорпиловци видях опел маняците. Бяха в колона около 5-6 коли и водеше Калибрата на Яската, другите не ги видях всичко стана много бързо. Красива работа! Иначе аз ще мина на срещичката да полафим малко :)

Прав си че стана бързо разминаването, познах те по колата но нямаше време да ти мигна дори ,че излзезе от завой :) Зад мен колегите може и да са успели да реагират.

Я кажете, как беше срещичката ? За нашето прекарване зная че никой не се съмнява, но все пак може да хвърлите едно в темите

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещатата,Яска беше малка,но с кеф направена!Евала на всички,които успяха да дойдат на Практикерчето.За вас,които бяхте в Бургас-доволно според мен сте си изкарали :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Срещатата,Яска беше малка,но с кеф направена!

Ем че то дали са малки или големи, всички срещи на които съм бил са си били с кеф . . Никой не е насила там, а някой ако не е на кеф сам по себе си - ми да си стои вкъщи :):biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батки някой случайно дали му се намира десен мигач за кадет (бял)? Че моя го прегазих :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оти си газиш мигачо бе момче :о))))

Имах един, но е някъде в гаража чаааак в Петрич.

Купих ги преди 10 години 2 бр. зарад тънката цена и щото на излизане от гаража оставих Пасата на ръчна и ... той смачка мигача на комшията...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.