Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Dreamy

Резервоар на Calibra C20xe

Recommended Posts

Може на някой да му се стори много смешна темата, ама като изключим факта аз да съм дезинформира, ми е малко тъпичко да ме правят на балък, а именно - как в резервоар маркиран като 60 литров се събира на бензиностанция 65 литр, при все че аз все пак не съм карал на изпарения до там?

Айде, ще очаквам по-скоро конкретни факти от колеги, дето са зареждали резервоара до горе!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че резервоара е същия като при XEV и от личен опит многократно съм зареждал по 62 литра при каране в дълбока резерва, разбирай като спра под наклон и не мога да запаля т.е. мисля си че е общо 63 литра напълнен догоре с резервата

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
мисля че резервоара е същия като при XEV и от личен опит многократно съм зареждал по 62 литра при каране в дълбока резерва, разбирай като спра под наклон и не мога да запаля т.е. мисля си че е общо 63 литра напълнен догоре с резервата

Ако са ти верни сметките, по вероятно да е 65литра целият резервоар щото на дъното остават 2-3литра който никога не можеш да ги изгориш.

Редактирано от fanfast

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама ако си седят 2-3 литра на дъното няма как да са липсвали от там, че да ми заредят 65 литра а аз не съм загаснал без бензин, поне 2-3 литра е имало като отидох на бензиностанцията...

Смятам да предприема мерки за това шикалкавене на дребно, щото хе не ми е все тая за 12-3 лв отгоре, хе тоя пич ака така на всеки 50-60 литра удря по 5 в некоя тубичка, на края на месеца ше изкара само от кражба повече от заплатата ми.

Ми не ме кефи да е така!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване