Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
ivopel

Помощ !!! за монтаж на круизконтрол (пемпомат или автопилот)

Recommended Posts

Молбата ми е някой ако има схема или си е монтирал круизконтрол, да помага :excl:

Имам Омега 2,5 тд 96-та наскоро се сдобих с круизконтрол и ме интересува как да го монтирам. Лесното Т.Е. лосчето съм го монтирал сега трябва да монтирам модула но незнам каде и как ???

Редактирано от ivopel

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Молбата ми е някой ако има схема или си е монтирал круизконтрол, да помага :excl:

Имам Омега 2,5 тд 96-та наскоро се сдобих с круизконтрол и ме интересува как да го монтирам. Лесното Т.Е. лосчето съм го монтирал сега трябва да монтирам модула но незнам каде и как ???

От дясната страна на коша ,малко надолу трябва да има 4 стърчащи шпилки.Там се слага...Успех с подкарването ако нямаш инсталация.

Редактирано от boxer

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Opel Astra DTL

Извинявам се че използвам на колегата темата....Искам да попитам при X17dtl astra F 96 година......сигнала който се подава към темпомата..... доколкото разбрах е импулсен VSS .....дали аз имам такъв сигнал

Когато натисна двете копчета на Тид-а ми показва с колко карам над 53 км излиза така +53км/ч

shematempomat.jpg

Редактирано от Opel Astra DTL

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какъв темпомат те гони и теб колега на тази кола педала на газта е с жило и ти трябва ел.модул двигателче за да го дърпа , но по спомен се съмнявам в две неща

1. астра ф няма с двигател X17DTL в 96г те са от 98г когато буквите в номера на купето се променят от W0L0000.... на W0L0TFF......

2. този мотор няма заводски темпомат

Редактирано от ПОМАГАЩ

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Opel Astra DTL

Колега не си прав....

1.опел астра ф от 95 година до 97 март месец се слага такъв мотор X17DTL

2.Всеки знае че на астра ф няма заводски темпомат.....

В форума има колеги които са сложили темпомат на Опел астра Ф 96 година само че на бензинов мотор..

http://www.opelclub-bg.net/forum/index.php...c=86&st=100

Говорих мн пъти с колегата който е слагам темпомата на астра ф но не межем да разберем защо не тръгва....

Редактирано от Opel Astra DTL

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не знам какво лостче, какъв модул си си купил, и от каква кола си го взел, но на този мотор нещата са малко по-различни от другите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали може да се сложи на 2.0 dtl 98г.?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Opel Astra DTL

Става да трябва ти лостче и кутията на темпомата и 1 стоп ма6инка за съединителя....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти само лостчето, и в краен случай активация с Tech 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната ми информация е че трябва просто да сваржа правилно лосчето. Ако се получи ще се похваля :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам такава омега като твоята разглобена на 4асти ако нещо ти потрябва звунни на 0884632487(Боби)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Съживявам стара тема, за да не правя нова.

Имам Вектра Б Х20 ДТЛ. Искам да монтирам темпомат. Имам машинка са съединителя с два пина и машинка за спирачката с четири пина. Не можах да намеря куплунга за лостчето . Искам да пусна проводници до ЕКУ. Някой правил ли го е. Доколкото разбрах на ЕКУ пиновете са: 58- за пин C; 35- за пин A и !6- за пин D на куплунга за лостчето.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване