Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
vanko-C.B.

Проблем с угасване на табло

Recommended Posts

Днес както си карах корсето и изведнъж нещо каза щък и таблото ми угасна ,след извесно каране ми светна лампичката на акомулатора апък съм сменил четките двете кабелчета са свързани както трябва за да се зарежда,стрелката за бензина също не мърда стои си на нула и не отчита колко бензин имам :sad-smiley-046: ,някои да има някакви идеи . :sad: да добавя че при подаден контакт нищо по таблото не светва :unsure: и че преди този проблем при подаване на контакт радиото се пускаше а сега не се пуска.

Редактирано от vanko-C.B.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си смениш бушона за радиото може пък и таблото да вземе да тръгне :wooow:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушон е 100% и на мен ми беше ставало така преди време.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е предпазител за радиото ... 1 -ят предпазител от ляво на дясно като погледнеш най-отгоре .Таблото нама как от предпазител да спре да работи колата коя година е ? Питам за да знам дали километража е от електронните (тези които почват от 0км ) ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Може да е предпазител за радиото ... 1 -ят предпазител от ляво на дясно като погледнеш най-отгоре .Таблото нама как от предпазител да спре да работи колата коя година е ? Питам за да знам дали километража е от електронните (тези които почват от 0км ) ?

Колата ми е 93-та година и километража ми отзад е с жило , все пак проблема беше бушонче смених го и всичко стана 6 :dance:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване