Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Tropcho

Отзвук от срещите.

Recommended Posts

Абе нещо барбекю ли чуват ушите ми.... И аз ще мина да ви видя. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драго, за пари много добре знаеш, че не бива да се притесняваш... Когато имаш тогава ще се оправим, както винаги сме го правили :OpelClubOnLine: сме само приятли и за 5 лв няма да се разделяме :th_up:

За сега сме: Аз, Владка, Миро, Дидо, Стамбата, Драго и Владо.

Митак, 0896 809 331, в случай че неможеш да ни намериш.

Редактирано от Jelqzkov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен ;) + Митко( Kadett ) + Трифон ( момчето с Червената Вектра А C16SV ) Георги с Кадета и той идва ;) Ако го събудя :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз като стана идвам само дано да се оправи времето, че тоя дъжд ще развали плановете

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
и аз като стана идвам само дано да се оправи времето, че тоя дъжд ще развали плановете

http://sinoptik.bg/?lid=100732770 Ето за какво мразя да планияра...максимални темп. 5 градуса....аз май вече наистина ще пропусна

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде господина който пропусна... Станимир да качи снимките, да видите оторения дето пропуска как муа кебапи :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батки, ще закъснея малко за срещичката. Към 8, 8 и 15 ще съм на място

Иначе: click-me.gif

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Батки, ще закъснея малко за срещичката. Към 8, 8 и 15 ще съм на място

Иначе: click-me.gif

При тея 0 градуса вънка си мислиш че ще те чакаме ли....ЕСТЕСТВЕНО!!! И тоя дето пропусна ако не беше напрайл кебапчета щеше ми ядете "шушлека"!

edit: ойт, има и малки дЯца.

Редактирано от Jelqzkov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах голямо желание ама тез пусти кабели, като ги късат няма начин :) Като гледам добре сте си изкарали: били сте доста хора и въздуха сте развалили там :) добре се е получило, другия път вече ще дойда няма мърдане :) Той Дидо ми са обажда ама направо му казах на вас да звъни, той дойде ли ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде, 2 минути преди да си тръгнем :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на колегите....дори и в студа не паднахме под 20 коли на срещата.Жалко само че на фотографите им беше студено

Редактирано от Tropcho

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах барбекюто беше доста добре.. И главния готвач се е справил добре :D.. Като цяло и офроуда беше добре. Но за тези които не са имали възможност да дойдат нека видат клипчето.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Евала на колегите....дори и в студа не паднахме под 20 коли на срещата.Жалко само че на фотографите им беше студено

20 коли във всяка кола по средно 2-ма души, тва прави около 50 човека. До тук съм супер доволен. Обаче 50 души за 49 минути немогат да си стиснат и ръцте. Къде избягахте още в 8 и 10? Аз не съм прокажан. Че закъснях, закъснях ама докато сляза 5 мин и не остана с кой здрасти да си кажа....

Важното е че най-интересното предстоеше. Имаше доста прилични стартове и Опел-ите се представиха отлично макар и с повреди! Браво на Ичо!

Добре дошли на най-новите. И най-сетне някой да отсрами клуба на Б-класите. Вече си имаме 2.5 V6 в клуба. Дано колегата да е редовен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
20 коли във всяка кола по средно 2-ма души, тва прави около 50 човека. До тук съм супер доволен. Обаче 50 души за 49 минути немогат да си стиснат и ръцте. Къде избягахте още в 8 и 10? Аз не съм прокажан. Че закъснях, закъснях ама докато сляза 5 мин и не остана с кой здрасти да си кажа....

Братле не можем да свикнем за един ден на промяната от 20 на 2 градуса.Повечето си умираха от студ.

Редактирано от Jelqzkov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле не можем да свикнем за един ден на промяната от 20 на 2 градуса.Повечето си умираха от студ

Драго ти си беше подготвен за студа ама другите като мен например с една танка фланелка отдолу си умряхме от студ. Иначе срещичката се получи много добре

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е момчета, аз не се сърдя или нещо но ми се искаше да се видя с всички, все пак 1 неделя имаме :OpelClubOnLine: .

Айде обличайте повечко дрехи, ако трябва ще идвам с термуса с чая но да се събираме за повечко време, че аз лично доста разпускам по срещичките.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Е момчета, аз не се сърдя или нещо но ми се искаше да се видя с всички, все пак 1 неделя имаме :OpelClubOnLine: .

Айде обличайте повечко дрехи, ако трябва ще идвам с термуса с чая но да се събираме за повечко време, че аз лично доста разпускам по срещичките.

За другият път поне аз ще се облека понеже си изпатих :) както и ще запомня че срещата е в 19:30 не в 19:00 с каквото впечатление съм останал, то сигурно всички разпускат на срещите и чакат с нетърпение да дойде неделята :OpelClubOnLine::opel_forever: :opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И най-сетне някой да отсрами клуба на Б-класите. Вече си имаме 2.5 V6 в клуба. Дано колегата да е редовен.

Мисля че име доста Вектри които отсрамват класа :th_up:

Редактирано от Jelqzkov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе утре ще има ли някой на срещичка мисля да дойда с 211,12 :D.....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Абе утре ще има ли някой на срещичка мисля да дойда с 211,12 :D.....

Митак естествено там сме

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тос пък 211, 12 нямаме ли някой меден руднишки?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.