Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Tropcho

Отзвук от срещите.

Recommended Posts

Шапкаря ми писа одеве че ще идва по рано към Бургас ама няма кво да прави до 19.30 и ще се обади за кафе.Или направо вечерта ще дойде.Дългия, Стамбата, Мишо и Краси да не ги забравяме

И между другото и с тая кола ме разбраха вече

Zlatina Karabelova каза: миналата неделя следобед ви видях , ама колата е хубава :)))))))) за теб няма да коментирам , пък и бяхте компания само хубави мъже , как да не ви забележи човек :)))))))))))))))

преди 36 минути · Харесва миНе харесвам ·

Е, значи и аз съм бил там :P :Dр ; щом става дума за хубави мъже :). Между другото и аз съм много доволен от срещите, дано за напред да ставаме все повече и по-редовни :P :D

Редактирано от Jelqzkov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bravoo: страхотна среща си сте за формили :flag_opel: остана само да намерите някой с умения за нощни снимки иначе подреждането е много добре замислено и изпълнено :respect:

Поздрави на всички! :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми трябва само хубав апарат.... Иначе смятам, че за снимки снимани с телефон 3мпх са добри :))

А срещите са наистина готини :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз се радвам че всички са доволни и няма сърдити и нацупени.Благодаря на всички колеги затова ча подкрепиха идеята за смяна на мястото и часа.И резултата е 20 коли за втора среща.Да не забравяме и четиримата нови колеги. :OpelClubOnLine:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:bravoo: страхотна среща си сте за формили :flag_opel: остана само да намерите някой с умения за нощни снимки иначе подреждането е много добре замислено и изпълнено :respect:

Поздрави на всички! :wave:

Работим по въпроса за статив :eusa_pray:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че срещите се развиват по такъв начин и се надявам за напред да става все по добре

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Много се радвам, че срещите се развиват по такъв начин и се надявам за напред да става все по добре

Най много пак да сменим мястото на срещата защото кауфланд скоро няма да ни събира.Ама Желязко ще уреди да се събираме на летището :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Летището ??? И тези недарени с книжки (като мен) как аджеба ще се доберат до там :huh::unsure::blush: Щот то леко така май по спомен е до Сарафово :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Летището ??? И тези недарени с книжки (като мен) как аджеба ще се доберат до там :huh::unsure::blush: Щот то леко така май по спомен е до Сарафово :D

Ми са скасва е :D:D:D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Най много пак да сменим мястото на срещата защото кауфланд скоро няма да ни събира.Ама Желязко ще уреди да се събираме на летището :biggrin:

Ти защо мислиш че строят нови стоянки? Те просто знаят че ще се събираме там :naughty:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също сам много очарован и доволен от срещата в неделя ( 28.11.2010 ) радвам се ,че сме още с буден и ентусиазиран OPEL-ски дух за такива мироприятия.С нетърпение чакам следващатата неделя да се саберем още по-гооляма банда :))) :opel_forever::opel_forever::opel_forever::opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Неделя наближава :opel_forever:

В неделя имало Оф-Роуд в Меен Рудник.....вземе да сформиране нещо ли?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да съм чул.

Защо да не сформиране една предварителна срещичка.

От колко е и на боровата гора ли ше е?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ходя на състезанието смятам да забера и този георги ( с кадета момчето ) иии Ако и вие се организирате ще стане супер яко ... Измислете го ;) Да уважим малко и другите :biggrin: !

П.С. Трябва да се организираме неска ,щото утре е в 9 сутринта началото ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 9 пилотите още няма да са си изпили кафето...

Въпроса е да идем по-раничко за да си намерим хубави места.

Моето предложение е да направим BBQ Дражко?

ПП Не бях гледал по яки рали. Днес на "Шилото". На всеки 15 минути минаваше по 1 кола за 3 секунди и толкоз. Страшна организация!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
В 9 пилотите още няма да са си изпили кафето...

Въпроса е да идем по-раничко за да си намерим хубави места.

Моето предложение е да направим BBQ Дражко?

ПП Не бях гледал по яки рали. Днес на "Шилото". На всеки 15 минути минаваше по 1 кола за 3 секунди и толкоз. Страшна организация!

BBQ ли чуват ушичките ми :biggrin: мдааааааа твърдо ЗА съм аз...довечера като се видим ще го организиеаме. :th_up: Пали куфара все пак сме на Оff Road

Редактирано от Tropcho

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм със вас момчета, трябва само да се дооговорим. Очертава се хубава неделя, аз можеби малко ще закъснея защото сам дежурен и има малко работа, но иначе след това съм със вас

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради финансови причини аз ще пропусна....кризата не ме е удряла така откакто се помня :angry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз може да намина по някое време

Поради финансови причини аз ще пропусна....кризата не ме е удряла така откакто се помня :angry:

Газов инжекцион се нарича твоя изход от кризата ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.