Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Tropcho

Отзвук от срещите.

Recommended Posts

А Желязков кажи тук днес ще има ли среща в колко и къде да дойда,че стана студено и незнам часа вече колко е! :love_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще има.За сега в от 19 до 19.30 се събираме.Аз лично ще отида към 19.00 заповядай

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest marlio1122

Е ще гледам да отскоча и аз набързо , че съм до 6 на работа.Сега ме устройваше това 19:00 но пък съм в практикер така , че ми е близо поне. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да напомня, че днес срещата е от 17.00 ч

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам нов номер 0895150009 само с него съм :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава среща. На такава не бях ходил отдавна! Свърши цели 37 минути след като почна. Предполагам на колегите им е било по-скучно отколкото в училище. Щото там часовете са по 40 минути.

Радвам се и че така радушно приехме Траян. Сигурно и той се е изкефил на срещата. Дойде в 17:32 и си тръгна в 17:37 (така е като закъснява)...

Колегата който искаше стикер така и не се яви... за тва ако има нещо другата неделя ако ми се ходи на кафе към 17 и 40 най-късно ще ви звънна да ви питам каде сте седнали.

Също така мисля, че ако нещата вървят така да взема да махна темата със срещите в Бургас, а да напишем телефона на някой от видните кафеджии та да може ако на някой му зажаднее душата за Опел фенове да звънне и да види в коя лазурска дупка са седнали.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста опел фенове на срещата,ама не знам какво стана като дойдох има няма 5 минути всички изчезнаха с изключение на те си знаят.

Редактирано от OPELIN

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cрещата е с час 17.00, в 17.10 вече бяхме 10 коли. За мен както и за други е напълно нормално срещата на паркинга да е 30-40 мин. Да се опънем зимата при темп 5-6 градуса два часа на паркинга като суполи си е чист мазохизъм. Когато времето позволява съм съгласен да си седим до колите от колкото някое кафе. Ама това е лятото пролет и есен. Жо ще ме извинява ама лятото сме седели и до 22.00 на среща ама той едва ли знае щото идваше 1 път в месеца и по рядко.В допълнение това че седим на кафето защото навън е студено не ни прави по малко опел фенове. През цялото време си говорим за коли опели и т.н.

Редактирано от Tropcho

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не казва, че тези които отиват на Кауфланд за да се уговорят на коя лазурска дупка да седнат са малко фенове. Просто моята идея за среща на Опел клуб-а някак не се покрива с кисненето в лазурска дупка. А за летните срещи до 22, дано не е мит въпреки, че не ми се вярва. Както и не ми се вярва ако това се е случило да е било повече от веднъж... някакъв прецедент или направо инцидент...

И за да бъдем точни, снощи беше между 13 и 15 градуса. Но както и да е всички разбраха гледната ми точка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ко става днеска ще ходили някои в тоя студ, да знам дали да се разкарвам до там ако няма да ходи никои :th_up::biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновенно срещите и със студ и без студ са в някое кафенце. Аз може би ще направя едно телефонче на някой и ще намина да се видим. Ако искаш звънни, 0883/ 455 144 или на някой друг от редовните кафеджии на които имаш номера.

Апропо, искате ли да направим срещите на някое кафенце с по-голям паркинг? Явно нещата няма да се получат със срещи по традиционния нормален начин.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ни трябва кафе а закрит паркинг.Аз вчера ходих да пазаря в Кауфланд и от колата до входа мадете ми станаха на стафидки.На срещата не дойдох понеже съм на антибиотици.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес някой за срещичка.....Аз смятам да присъствам.....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да се хванем довечера да присъстваме повечко хора, а ? Миналата година по това време се събирахме по 20тина Опела, сега по 3-4.. :) Аз съм на линия довечера. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи, аз бих дошъл но при 2 условия:

Срещата да е най-късно 8 и 30 сутринта и да е във възможно колкото се може по-малко кафенце с повечко дим и да е по-така забутано из квартала.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз присъствах днес след като доста време ми писаха неизвинени отсъствия :) срещата мина добре бяхме 5-6 коли и стояхме до към 7 на паркинга на кауфланд (трябва да обърнем нещо)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.