Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
ogy_dog

Всяка сряда среща? Местеннце?

Recommended Posts

Така аз съм навит всяка сряда да има среща от 18:00 Била паркин отсрани.Да си знаем да не пускаме теми секи път.Пък който може да идва.

А сега за другия ми вапрос: Колеги зима идва дайте мнения каде да се събираме на топло докато си вали снега навън.

Едно предложение има за бензиностанция "Еко" тракийски

Изказвайте мнение за ден и място да го решим този проблем от сега :th_up:

:2bg: :flag_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо се извинявам още веднъж, че не можах да дойда на срещата снощи но се прибрах много късно :dry:.. А относно за постоянни срещи и аз съм навит. Нека да ги правим през седмица в сряда или вторник, сега както беше на 27-ми следващата да е на 10.11 после 24.11 и тн.. И за тоя час не е ли малко късен, какво ще кажете за 17:00, 17:15 или 17:30, все пак по светло си е друго и количките може да се разгледат. Иначе за мястото, когато е хубаво времето нека се събираме пред билата както до сега, пък ако вали и духа и аз съм "ЗА" бензиностанция ЕКО. Трябва само да се обсъди часа, за мен не е проблем 17 или 17:30, но ако има колеги които работят или учат до по късно, нека и те да изкажат мнение. :wink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм против по ранния час, що се отнася за бензиностанция "ЕКО" няма проблем освен, че като се съберем повечко коли дали ще има място за паркиране. И нека да се събираме всяка сряда, а кой когато може да идва. Аз лично днес се срещнах със колегата Уили той дори каза че ще се постарае да дойде на някоя срещичка!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз сам съгласен всяка сряда да има срещички (само дет чеса малко късничък ми се струва) и да се похваля,другия четвъртък пораствам с една година на 4-ти ноември (на 18г) :blush::biggrin: Дано за рождения ми ден няма сняг ще се видим на по :beer: е най вече ще видя бялата каляска :16V: :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така пояснявам искъм да обсъдим тея 2 въпроса казвайте мнения кога кой час каде да се знае.Все пак нема да се пише секи път кога и каде (пак се повтарям) че ще задръстим темата. Така че на мен ми е все едно кои ден неме бърка само да е след 17:00 че все пак съм на работа.

Наистина дайте сериозно да наблегним за организацията. :2bg: :flag_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо извинявам се че не дойдох онзи ден на срещата ама ще се реванширам :)

второ аз съм за някое топло местенце което да привлича хората (да полафим , газ да подадем на студа после) :flag_opel: :16V:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора давайте идей !!!!!!

Места с паркинги:

ОМВ до Билла

ЕКО Тракийски

По дибичкото шосе бензиностанция, заведение или паркинг

Паметника 1300г заведението, паркинг или заслон (най съм навит ама требват хора с книжки и да не са пиячи за надолу ) :biggrin:

Заведение:

Чакъла

Гроба

Контеса руския

Воаяж

Монако

Венера (малкото крагово по ул.Петра)

Места сякакви може и с изглед към паркин ако искате да се лубувате на красавиците или на кочинките (кой както си уважава колицата) :biggrin:

Часове: 17:00 17:30 до 18:00 (понататък ставало малко късничко) :biggrin:

Дни от седмицата : от понеделник до неделя :th_up:

П.п:Ако съм малко груб се извинявам

:2bg: :flag_opel: :16V: :turbo:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, моята идея е срещите да си останат на паркинга на Билла и сядаме отсреща на кафенце/сокче в ОМВ. Според мен това е най-удачния вариант понеже вече малко или много това място се утвърди а и който закъснее и дойде на Билата ще види веднага колите и ще знае къде да ни потърси. ОМВ-то е на 20 метра от паркинга и опелчетата се виждат от вътре. И без това така процедираме не виждам какъв е проблема така и да си остане още повече както захладня и не е за висена навън. За час мисля най-удачно е 18ч. тъй като повечето хора са на работа или пък на лекции и нямат възможност да се освободят по-рано.

Aз съм за идеята на Дидо през седмица в сряда поне докато е студено пък на пролет може да го направим и всяка сряда. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Така, моята идея е срещите да си останат на паркинга на Билла и сядаме отсреща на кафенце/сокче в ОМВ. Според мен това е най-удачния вариант понеже вече малко или много това място се утвърди а и който закъснее и дойде на Билата ще види веднага колите и ще знае къде да ни потърси. ОМВ-то е на 20 метра от паркинга и опелчетата се виждат от вътре. И без това така процедираме не виждам какъв е проблема така и да си остане още повече както захладня и не е за висена навън. За час мисля най-удачно е 18ч. тъй като повечето хора са на работа или пък на лекции и нямат възможност да се освободят по-рано.

Aз съм за идеята на Дидо през седмица в сряда поне докато е студено пък на пролет може да го направим и всяка сряда. :th_up:

Напълно подкрепям идеята. И аз мисля че билата е най подходящото място за срещите, защото всеки знае че там се събираме, и идеята за ОМВ-то е добра :th_up: . Нека да ги правим срещичките в сряда през седмица, пък като се стопли времето може да измислим нещо за всяка седмица.. :wave::OpelClubOnLine:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за ОМВ до Била има и къде да се спрат колите, а вътре е топло.За час поне 18:00

Поздрави!! :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до била , омв за , час 18.00 за , от мен нямате проблем само дето ще трябва да се напомня във форума за датата!

:caravan: :caravan: :caravan: :caravan:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това през сряда няма ли да малко по трудно за тези който искат да се присъединят към вас ,а не пишат във форума :25: Има и такива които идват на срещи ,но не пишат.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с willy всяка сряда да има, пък който не може здраве :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок значи решено! Събираме се на паркинга на Билла и сядаме в ОМВ. Това всяка сряда от 18.00ч, който може да идва :th_up:

:25: Има и такива които идват на срещи ,но не пишат.

Да Уили има...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решено значи и от мен всяка сряда 18:00 Билла паркинг :flag_opel: :2bg: Пък после ще му мислим :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колеги моята кола отново е на пътя и аз съм съгласен за всяка сряда в 18.00 просто по рано не мога,щото бачкам до 17.30 :) Колата ми е кадет Ц20НЕ от скоро,преди беше 1.6 моно :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване