Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Dreamy

Обща фотка на Форумците във Варна Неделя 31.10.2010

Recommended Posts

Така момчета, отдавна чаках нещо такова и то стана. Прекарах си прекрасно организацията беше добра "поздравления" Купих си вече ОПЕЛ и сега съм истенски фен на ОПЕЛ и не ми гледайте линка на старата бегачка е просто нямам снимки на новата кола.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля преди Декември да направим нещо подобно ,но в някоя къща( хотелче ) с механичка с приспиване и къркане :drinking: пак около Варна. Ще проучим за нещо подходящо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуска е не , че нямахме номерация кой след кой да кара и кой да е първи, а че после трябваше да се уточни кой е карал с 90, и кой с 190 ....

не че нещо, но небеше нито повода нито мястото да показваме максимални скорости, още повече като се тръгва организирано..... никой не засичаше време кой кога е пристигнал, нали ???????

НЕКА КАТО ОРГАНИЗИРАМЕ МЕРОПРИЯТИЯ, ДА ГО ПРАВИМ РАЗУМНО........ И КАТО ТРЪГВАМЕ ОРГАНИЗИРАНО, ДА ПРИСТИГАМЕ ОРГАНИЗИРАНО.... НЕ КАТО ОВЦЕ ПРЪСНАТИ ОТ ВЪЛЦИ.....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мисля преди Декември да направим нещо подобно ,но в някоя къща( хотелче ) с механичка с приспиване и къркане :drinking: пак около Варна. Ще проучим за нещо подходящо.

Да бе само за Варненци, а другите к'во да правим само да гледаме ли, айде срещата да е някъде в централна България.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре сте си изкарали :)

само сте забравили че беше Haloween и маски нямате :61:

Виждам че и при вас има един "обратен" я да си признае бързо кой е с Vauxhall -а

Редактирано от Duke_BG

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Да бе само за Варненци, а другите к'во да правим само да гледаме ли, айде срещата да е някъде в централна България.

Kолега по голяма част от клуба е от варна и е по разумно да се прави там някъде.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
добре сте си изкарали :)

само сте забравили че беше Haloween и маски нямате :61:

Виждам че и при вас има един "обратен" я да си признае бързо кой е с Vauxhall -а

Радо няма такъв...маската залъгва.В Варна не видях някой объркал се :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ни е първото подобно мероприятие и нямаме никакъв опит , нормално е да се получат недоразумения. От колегите които са ходили по сборове и срещи нямаше нито един. Така че следващия път ще е както трябва :th_up: чак пък номерца за едно излетче сред природата ми се вижда прекалено .Като излязохме на магистралата STAFO се усети и се разбрахме да мина отпред на колоната да водя, а той отзад само че като натиснах да ви изпреваря някой помислиха че сме на 400м. Та следващия път ще по планирано всичко обещавам :blush:

Dj Nedo в акция :biggrin:

Вектрата се беше маскирала за празника като англичанка :19a:

И по към центъра на БГ ще направим , но трябва повечко време за да се организира. Това стана като на шега ,за няма и седмица.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшна срещичка се е получило момчета.За след нова година бройте още един екземпляр :biggrin:

пп Варна май-май ще излезе най-силната група :first: :th_up::OpelClubOnLine:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tV1ir.jpg

tWC49.jpg

CzsEJ.jpg

CALYr.jpg

Редактирано от Dreamy

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид времето, с което разполагахме от зародиша на идеята до нейното изпълнение, пак се е получила добра организация. Наистина тръгна от едно подхвърляне, а крайният резултат виждам че е доволен, също виждам че и хората са доволни. ТОВА е най важното за всяко едно събиране, щом на някои им е за първи път и има толкова останали доволни, това е добрата реклама и начина следващият път да дойдат повече ! Както каза Уилито - нормално е да има някои грешки и да не е всичко на 100% помислено, но то и очакванията не са били такива. Евала за всички които са били там , аз лично имах причини да пропусна .. но казвам на всички които са се чудили да идат или не - СЛЕДВАЩИЯТ път ще поправим грешката си, хиих

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
пп Варна май-май ще излезе най-силната група :first: :th_up::OpelClubOnLine:

Май, май....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре 2-3 думи от от мен. Като на шега в Неделя звъннах на Уили и той Едвам ма Кандардиса :mhihi: да дойда и естествено не съжалявам. Радвам се, че и другите са доволни. Бургас :respect: ю

Следващата трябва да е Гранд. Надявам се всички истински зарибени да можем да отидем. Тогава и организацията и всичко ще бъдат на друго ниво :th_up:

П.С. Редовната среща също не беше за изпускане. Особено Лука с главен участник stelio_87, който раздаде яко мечове :th_up:

Редактирано от nik_ms

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wave: ама само предната решетка е Vauxhall-ска :tongue:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
П.С. Редовната среща също не беше за изпускане. Особено Лука с главен участник stelio_87, който раздаде яко мечове :th_up:

Незнаех каде да изкажа изумлението си.. От оня ден вечерта (лукойла) вече си имам идол :D. Този Стельо с черната астра какви мечове им игра на всички ГОЛФАРИ и даже зачука и аудитата. Много добър лукойл стана ! Евала му правя и на него и на астрата му, а даже не го бях виждал на опел сбирките.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и обещаните клипчета от мен :wink: Препоръчва се да се гледат в HD формат :naughty:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

найс е станало! Повече от найс!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За участниците във Facebook линк към албума в профила ми click-me.gif

Голям :respect: на главния фотограф Dreamy - Любо за страхотните снимки който направи и за идеята от която тръгна като на шега цялото мероприятие.

Както писа един от колегите във Facebook

От такава снимка имаше нужда, тия купчини желязо дето всеки път се снимат все тая, ама това е друго.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво стана с снимката на която сме до колите си...някои има ли я

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
какво стана с снимката на която сме до колите си...някои има ли я

Тази ли ?

logo19.jpg

Има я в темата още в първите мнения на завърналите се от сбирката ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за тази - ето я ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ако е за тази - ето я ;)

Мерси колега

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм изтървал значи ..тцтц.. следващия път .. няма да пропускам такива мироприятия :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални поздравления към всички колеги, които снимаха и запечатаха тези така хубави моменти от едно бързоорганизирано мероприятие. За пропуските, които се споменаха по-нагоре ще се постараем следващия път да ги няма! :) Много съжалявам че пропуснах самия питник, но се радвам, че успях да намеря поне малко време да дойда за общите снимки за форума. :) Пак поздравления към всички присъствали и :respect: към колегите от Бургас, който дойдоха специално за събитието. :) Браво момчета и повечко такива мероприятия от тук нататък. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.