Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Dreamy

Обща фотка на Форумците във Варна Неделя 31.10.2010

Recommended Posts

В краина сметка ще пропусна , без Слънце и без кеш , пикника е ЛЕШ !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички пропуснали преди вечерната люшпеница на семки...

qK7q9.jpg

qL9gS.jpg

vxvfr.jpg

vyn7A.jpg

vyR3i.jpg

vCC0S.jpg

vCQZJ.jpg

vDBnr.jpg

vKmUS.jpg

vL9NJ.jpg

vUFr0.jpg

Редактирано от Dreamy

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече през седмицата, айде сега тръгвам към Пикадилито да видя оцелелите след мийтинга.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъй като администратора ми бил забранил да си редактирам поста, ако някой е писал след това, така ми изписа, пускам редактираната снимка пак.... повтарящата се демек :biggrin:

yYV5i.jpg

Криза е, и за гладните да има..... :wave:

yZUrS.jpg

Редактирано от Jani_Petrov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:b010: Получи се чудно мероприятие Лично аз изкарах една прекрасна неделя с пиятели :wave: Голям :respect: към всички взели участие и най вече на момчетата от Бургас.

Нека снимките да разкажат какво сме правили click-me.gif

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа огромни благодарности на колегите от варна.Организацията беше на ниво кебапчетата перфектно изпечени а компанията....без коментар.Надявам се по често да се виждаме и събираме.Благодаря ви момчета

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности, Благодарности.... Наистина беше супер всичко, само едно нещо беше под всякаква критика... на състезание ли бяхме тръгнали? къде се изгуби колоната, културното каране и изчакването на колите? тръгнахме заедно, пристигнахме на практикер в рамките на 15-20 минути всеки поотделно ???????

Редактирано от Jani_Petrov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едната от снимките ви преди малко ми се появи като банерче като цъках из форума :) .Супер срещичка се е получила :th_up::OpelClubOnLine:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Аз също много благодаря за хубавата неделя!

Весело изкарване на почивния ден с приятни хора, че и на нелошо местенце.

Искаше ми се да поснимам повечко, ама в един момент се усетих, че си стоя гладен и това не е на добре, пък после се омазахме до уши и .... :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Едната от снимките ви преди малко ми се появи като банерче като цъках из форума :) .Супер срещичка се е получила :th_up::OpelClubOnLine:

Ха ха наистина beos веднага се е погрижил за това :respect: В момента качвам клиповете ама БТК то малко бавно работи :newsm69:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана много хубаво мероприятие.

zGYDS.jpg

zHk59.jpg

zHz30.jpg

Господ пускаше музиката в тази кола.Даже само нея беше огрял. :biggrin:

zI6Z0.jpg

zISmJ.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ха ха наистина beos веднага се е погрижил за това :respect: В момента качвам клиповете ама БТК то малко бавно работи :newsm69:

Като нямах шанс да присъствам поне да направя нещо по въпроса с основната причина за излета :)

Willy виж кои снимки съм качил като хедъри ако може да ми изпратиш оригиналната снимка от апарата която е, че снимка.бг ги гаври на forum@opelclub-bg.net за да ги направя с по качествени :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК ще го уредим това със снимките :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Искам да изкажа огромни благодарности на колегите от варна.Организацията беше на ниво кебапчетата перфектно изпечени а компанията....без коментар.Надявам се по често да се виждаме и събираме.Благодаря ви момчета

Присъединявам се към думите на Драго. Беше най-приятната опел сбирка на която съм бил. Радвам се че се запознах с толкова много готини пичове (с някои даже се запознахме 2 пъти) съжалявам че не с всеки ник съм се запознал и няма да запомня на всички имената но... беше ми супер приятно. Айде пак :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен снимки: Албум

Сега качвам и малко клипчета в Youtube, после ще дам линкове. По принцип имах идея докато караме до там да правя клип на колоната, ама такава просто нямаше, а и не мога да настигна бързащите хора да ги снимам :drive:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра неделна среща с приятели и малко мръвчица така... и благодаря на Уилито за возенето :) :drive:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от мен:

021254038.jpg

021254041.jpg

021254045.jpg

021254051.jpg

021254054.jpg

021254059.jpg

021254061.jpg

021254067.jpg

021254073.jpg

021254079.jpg

021254083.jpg

021254089.jpg

021254094.jpg

021254103.jpg

Видеото, щом ми остане време да си намеря и инсталирам програма с която да нвържа клипчетата ще го кача.

Редактирано от Jelqzkov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си прекарах много добре момчета. Посмяхме се, хапнахме, пийнахме (лимонадка) всичко беше ток. Само наистина някой много бързаха по магистралата, а други (аз :">) неможеха да ги настигнат :D:D:D.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За бързането пропуска е че трябваше предварително да уточним как точно ще стане колоната и как ще се кара. Ще се уточни кой ще е първа и кой последна кола и така.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.