Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Dreamy

Обща фотка на Форумците във Варна Неделя 31.10.2010

Recommended Posts

Ние с колегата jelqzkov + жените сме на линия...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми допадна тази идея ,закоето - поздравления и ако може и аз да са вклуча,там см . само искам да се застраховам ако свърши пътя - оставям колата и са качам при някои друг , чи нали см мноу нисак

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паркинга е до самия главен път (стария Варна - Девня) , а до чешмата където е доста просторно пътя е супер здрав и без дупки , само преди да се стигне има едно мочурливо място но не е толкова зле ако се наложи място в комбито има достатъчно :one:

Бургас както винаги са сериозни :bravoo:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и аз искам да се включа, но каде ще се събираме ? Предполагам, че ще се съберем някаде и тръгваме всички за натам ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май се заформя нещо яко. :one:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Паркинга е до самия главен път (стария Варна - Девня) , а до чешмата където е доста просторно пътя е супер здрав и без дупки , само преди да се стигне има едно мочурливо място но не е толкова зле ако се наложи място в комбито има достатъчно :one:

Бургас както винаги са сериозни :bravoo:

Айде да не казваме голяма дума, ама за сега сме 2 коли

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То било написано, ама няма кой да чете. В неделя 12 без 10 съм на пикадили паркинга! Дано се съберем повече хора. И по магистралата да карате бавно ей... че и без туй мойта на 130 се мъчи :icon_redface: :biggrin:

А всъщност по кой път ще минаваме ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще караме по магистралата , после на отбивката за Слънчево минаваме под нея и като стигнем стария път надясно и готово.

Надявам се да се получи :th_up: На традиционните срещи не остава време да се поздравя със всички , камо ли да поговоря. Ще има и достатъчно време за снимки не само на колите , но и на собствениците.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой каза "снимки" и се сетих да сложа батерията да се зарежда, щото утре главния инициатор за снимки, щеше да снима с телефона си :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Айде да не казваме голяма дума, ама за сега сме 2 коли

Така е, който дърпа дявла за опашката...

1 кола сме за сега и то най-вероятно ще закъснеем. Единствената Бургаска кола е моята и съм спешно на зъболекар от 10 (защото днес обеззаразяват Денталния център) и не се знае кога ще свърша. Има вариант ако положението е сериозно да отиде и цял ден. :sad-smiley-046:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Така е, който дърпа дявла за опашката...

1 кола сме за сега и то най-вероятно ще закъснеем. Единствената Бургаска кола е моята и съм спешно на зъболекар от 10 (защото днес обеззаразяват Денталния център) и не се знае кога ще свърша. Има вариант ако положението е сериозно да отиде и цял ден. :sad-smiley-046:

Жо имам оферта....довечера на ОМВ с "домоуправителя" ще те излекувам и ще ти спестя пари и нерви.А относно колите щяхме да сме 4 човека с 2 коли.Но за сега аз с Миро ще отидем с "бабата" и силно ще се надявам по пътя да видя в огледалото най красивата Вектра Б в Бургас.

....и без това съм поел ангажимент към колегата STAFO

Редактирано от Tropcho

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Някой каза "снимки" и се сетих да сложа батерията да се зарежда, щото утре главния инициатор за снимки, щеше да снима с телефона си :blush:

:doh: без малко и аз да забравя за батериите , но след като прочетох поста ти зарядното е в контакта :b010:

Временцето днес е екстра позатопли се , надявам се утре да е още по добре.

Който закъснее идва направо на Побитите - целия след обеда сме там глобата е безалкохолно пиво за всеки :b010:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да няма объркване - да не забравите да върнете часовниците с един час назад click-me.gif

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
За да няма объркване - да не забравите да върнете часовниците с един час назад click-me.gif

Еее колега златен си

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се иска да дойда, но за сега нищо не е сигурно, ако някой каже кога ще се правят снимките може да дойда поне за тях. А може да се видим на бързо на паркинга, за съжаление нищо не се знае, защото имам ангажимент точно следобед. Дано да се освободя. :) :) :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ще видим дали ще мога да дойда изобщо. много ми се иска да дойда и да се позабавлявам с всички. :) :) :) А ако не успея да дойда весело изкарване на всички и като се видим вечерта ще разказвате. :) :) :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове , и намен много ми се идва , офертата е супер , обаче финансите ме спират и имам да правя някои ремонти по колата които трябва да станат преди да завали сняг така че едва ли ще успея , вероятно вечерта на практикера ще доида :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Пичове , и намен много ми се идва , офертата е супер , обаче финансите ме спират и имам да правя някои ремонти по колата които трябва да станат преди да завали сняг така че едва ли ще успея , вероятно вечерта на практикера ще доида :th_up:

Айде ела да се видим че те забрайх

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След тазвечершният Рожден Ден, ако има сили останали за утре ще се включим с радост .. . нооо Надали :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А е Чосте какви финанси ве брат :doh: всичко е безплатно снимките огъня , не знам дали има 20км до там я изгориш 10лв я не :dummy: . Колегите от Бургас се грабват за да са с нас . В пикадили има месце по 6- 7 лв килото. :icon_rolleyes:

В комбито място има така че който иска да заповяда. Напомням идеята е не само колите ,но и хората да влязат в кадъра , за това и писах ,че със снимките ще почнем още от паркинга.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле , принципно ми се иска да доида с моита кола , а тя само отпред е сас 17-ките щото отзаде сам с 14-ка и с патерица понеже ще ги боядисвам джантите ама 2 по 2 щото отпред няма кво да сложа на големите апарати , следователно ше тряа снимаме само предницата , освен това абе .. деазнам може пък и да доида :biggrin::th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе джанти-манти.

Ше те опраим после на фотошопа ;о)

Я не се излагайте, големи хора сте.

Дайте чат-пат да сътворяваме по нещо повече от чоплене на семки на полуосветен паркинг.

То и онова няма да избяга, ама поне такива мероприятия на близо и предвид идващата зима, можем да си позволим!

Айде утре всички на мача :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да намина, ако има някой артисал без транспорт да се обажда. Мога да взема 1 човек с мен :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още се чудя, че и аз съм зле с финансите, а трябва и винетка да си купя и колата да измия, а пък имам и аз работа следобеда и направо не знам :25:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.