Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Dreamy

Обща фотка на Форумците във Варна Неделя 31.10.2010

Recommended Posts

Здравейте сега отново пичове и .... колежки :blush:

От известно време имам една такава идея, която се зароди с питанка в главата ми, гледайки галерия на някакъв Калибра форум, където се беха изхакали има нема 50-ина птички, редом със шоферите си.

Тук можем да го направим и само по медели, и общо всички присъстващи и верно да утепаме банерите за сумати време натам.

Та такава ми е идеята.

Аз не съм от тук и съм от скоро, но за целта трябва широк плац (желателно е да не е урудлива или поне не много обстановката около него), евентуално с възможност да се снима от високо каквото е наредено по него.

Има цяла седмица до следващата неделя и дано времето е хубаво, т.е. не вали, не е облачно и мрачно, за да направим една дневна среща, пък било и само заради снимките и вечерта пак на Практикер, може и да я обсъдим вече като готов продукт.

Ще се опитам да осигуря по-широк обектив от моя, макар, че за по-общи снимки и 16мм са достатъчни де, но за повечко ART, може и от към техника да се постараем. Ще намеря и стабилен статив, че тоя дето го имам у дома е за некоя турбо-сапунерка максимум и ме е страх да сложа кило и половина на него.

Та така другарчета.

Чакам мненията ви и отзивите за идеята!

И нека постването започне СЕГА!

edit : Сборен пункт 12:00 на паркингa (открития) на Пикадили - Практикер правим първи снимки пазаруваме и тръгваме към Местността "Побити Камъни" където ще си направим общи снимки , барбекю спорт разходка и Т.Н. Поканата е към всички който могат да дойдат - и от други градове също.

iEVPS.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз въпреки че съм от Бургас с удоволствие ще присъствам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:one: дано да даде време , може да го съчетаем с излет BBQ например

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с BBQ-то е интересна добавка!

Сега остава и запознатите с околностите на Варна да обадят идея за място!

Може и да не е плац разбира се, но ще ни трябва задължително СУХА поляна ако ще е затревено!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Например паркинга на "побити камъни " ако няма автобуси голям е има достатъчно място за колите и после километър по надолу е пълно със всевъзможни полянки с огнища. Стига се по магистралата и ако тръгнем заедно от града може да направим снимки в движение :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕХеее,и мен ме бройте :th_up: А и ако опънем едно BBQ с безалкохолна бира :drinking: ще стане адски яко....

ПП:Извинете,нали е само за форумците от варна...Дискриминация :no_no_no: хахаха Гъбаркам се :19a:

Редактирано от bertone70

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За събота и неделя го дават слънчево и около 10-15 градуса, което ще рече, че на побити камъни ако не духа, ще бъде перфектното време, особено към залез !!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е супер и ако се осаществи ще баде хубаво аз сам за

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами гледам има интерес за подобна изява затова да добавя в заглавието Неделя 31.10.2010 Общи снимки + излет с BBQ на Побити Камъни Сборен пункт примерно 12:00 на паркинга на Пикадили - Практикер пазаруваме и тръгваме :dance:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало ето малко снимки от неделя на Опел уастниците........ http://janipetrov.snimka.bg/auto-racing/it...-10-2010.544069

И Willy скомбито беше.... :biggrin:

Редактирано от Jani_Petrov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами действаме в такъв случай.

Аз днес-утре ше взема големия статив.

Само остава да стискаме палци прогнозите за времето да се окажат верни!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коригирах заглавието и редактирах първия пост Dreamy :respect: за идеята мисля че ще се получи една хубава Опел неделя :OpelClubOnLine:

l8oR9.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата Willy !

А пък за снимката дето си share-нал - добра хореография се е получила.

Ами ще се готвим за неделята.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

da06157ac258.jpg

Ето още снимки от сбирката на колегите от Русия click-me.gif

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се позабравихме с някой от вас затова се надявам в неделя с колегата jelqzkov да се присъединим към вас.... :opel_forever: :opel_forever: :opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:wave: е ще се съберем агитка :flag_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че няма да мога да дойда с моята кола или ако дойда, то ще загрозявам снимката с разглобените карантий :) Иначе идеята е супер

Редактирано от FirestorM

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, чев идейката ми се възприе така бързо и също се радвам на ентусиазмът ви!

Много Благодаря и на колегата Willy за доработката на идеята и съдействието !

Ще чакам с нетърпение неделята!

:OpelClubOnLine:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо евала и поздравления за организацията на инициаторите.Жалко че няма да мога да дойда с бабата да видите промение от преди няколко години...поздрави от бургас

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поканих и един младеж да ме съпровожда, да не си карам сам, и той ми зададе актуално питане:

"Там ще има ли на какво да се пригтотвят тия неща дето ше ги купуваме от Пикадили?"

Та, с идеята за BBQ да попитам, някой ще носи ли някакво походно такова?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко инфо за BBQ то за тези който не са ходили : В местността има доста обособени огнища ( оградено с камъни местенце) за такава цел . но трябва да си носим скари и дървени въглища и :drinking: ще гледам да взема каквото намеря из къщи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който има ангажименти може да се присъедини по късно или вечерта на срещата - тя си остава :flag_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм на село в Неделя,но не целия ден,зависи колко часа ще се освободя мога да се метна към Варна но незнам какво ще стане :)Така,че не ме бройте за сега :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че имам в багажника една скара за пържолки и риба :one:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.