Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
h8r

На вниманието на всички колеги

Recommended Posts

Колеги искам да изкажа възмущението си от център за гуми ДИАНА на Околовръстен път срещу Шел Симеоново.

Юни месец купихме 4 бр летни гуми Унироял за Микробус. Преди няколко дни започна да тресе предницата. След проверка на предните гуми се оказва,че дясната е крива. В събота отидохме в сервиза им и се наложи да обясняваме на сто хиляти човека какъв е проблема и че искаме да направим рекламация на гумата.Започнаха да ни прехвърлят наляво надясно и не се решаваше проблема. Наредихме се да чакаме с колите които са за смяна и като дойде редът ни чак след около 2 часа нямаше как и задвижиха нещата. Свалиха гумата и я сложиха на машината за баланс с просто око се вижа как канала криволичи (крив е ) момчето на машината каза че от това е проблема. Заведоха брат ми с гумата във ВИП-а и уж там на някаква друга машина я качили.Казват че била перфектна. Кое му е перфектното като с просто око се вижда,че е крива гумата.

Обещаха да се свържат с нас в понеделник когато има представител на фирмата вносите. Днес цял де брат ми ги чака да се обадят но уви. Към 17:00 позвъни и една неучтива секретарка му затвори телефона преди да е обяснил какъв е проблема. Свърза се с друга секретарка. От там го прехвърлиха на управителя той каза,че нямало какво да се прави. Пратиха го за гъби в гората. Казват оставете гумата до месец ще има решение и някакви такива овъртаници. Брат ми казва,че няма как защото това означава,че трябва да купува друга гума защото бусът фабрично е без резервна, а и се вижда с просто око,че гумата е крива

Сега се заемаме с комисията за защита на потребителя да видим дали те ще помогнат.

Страшно съм разочарован от непрофесионалното отношение на оправата на фирма ДИАНА .

Лично моя съвет е ако пазарувате от тази фирма гуми по-добре се замислете дали искате да берете тези ядове които ние берем с рекламацията и некачественото обслужване !!! :firegun: :firegun: :firegun: :firegun: :firegun:

Редактирано от h8r

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Началото на лятото мой приятел и колега от форума отиде в Диана Бургас за да си купи гуми. От там не успяха да му предложат подходящи и след суперреклама му монтираха друга марка. След монтажа още там колегата е забелязал че гумите са с ДОТ 08 т.е. сега сме 2010, гуми от 08 означава че са гуми отпреди 2 години. Отказали са да ги свалят и тъй като вече са били платени колегата си остана с тях но никак не е доволен.

Отново колега закупи 2 гуми Нокиан, летни и след монтажа установи че са с ДОТ 08 (отново юли/август 2010) и след като е поискал по-пресни управителя се е заобяснявал за някакви температури на съхранение и намсикакви условия.

Въпреки че няма нищо фрапиращо тук за мен е убидно уважаваща себе си фирма с такива мащаби да продава гуми (предвид свойствата на материалите от кито са направени) на по 2 години. А за цените дума няма да обелвам... на цената на 4 броя купуваш 3...

Аз лично не бих стъпил там.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проучих нещата и ще процедирам по следния начин. До седмица две ще сложим зимни гуми. Минавам и им оставям гумата по закон могат да я държат 1 месец и да умуват какво да я правят ще ми я сменят ще ми връщат пари ли какво. И ако не излезат с някакво становище след 1 месец в комисия за защита на потребителя. :moderator:

Редактирано от h8r

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а що не пробваш със комисията за защита на потребителя, повечето като чуят за нея и омекват .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод 2-те години на гумите, естествено че няма как да имат наличност с гуми от 2010 и да не им останат, които да се продават следващия сезон, трябва да работят само по заявка, но тогав апроизводителя ще им ги прати такива, няма да ги хвърли, я. Гледа се предварително, ако имаш такива изисквания. Ако ти трябват тежки или бусови гуми - Медина е на 15 мин от Диана. А пък с лека кола да идеш за гуми в Диана, това не го разбирам никак...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пазарувал съм гуми и от Медина и от Примекс и в двата случая ми дадоха гуми с ДОТ **10

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
а що не пробваш със комисията за защита на потребителя, повечето като чуят за нея и омекват .

Ще се обърна към тях когато трябва да се намесят не мисля да ги плаша и да се правя на страшен защото просто ще си го преместят от единия крачол в дргуия.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване