Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
iliikata0760

Среща-Практикерче?

Recommended Posts

Колеги,днес среща нещо-Практикер-19:30?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля и аз да мина,,,,,

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О о ще се посъберем днеска :wave: И мене ме пишете :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+Една берта мурбо от Д4.Ако има още някой,ще добавям!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава срещичка се получи. А снимките от фотографина дето забелязах дали ще се появят?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,срещата се получи много добре... :th_up:

ПП:Тва чист СТОК c18xe много върви ей........ :th_up: Мерси за кръгчето,Ник :) :drive:

Редактирано от bertone70

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да даааааааааааам, доста добра срещичка се получи :wave:

Дес, няма грижи е, радвам се че се видяхме, и аз съм благодарен, че покарах Берта. Много е приятна за каране :th_up:

А да не забравим , че си имахме и мега рожденик :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятна среща с приятни муцуни . . а наличието на ожденник направи изкарването на вечерта още по - добро ДО КРАЙ ! !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше горе доло и така и така никой никога не снима колата ми и на колегата.. но не ми пука все пак е доста под нивото на другите както и да е с каквото мога и до колкото мога си ги снимахме сами

021156342-big.jpg

021156344-big.jpg

021156345-big.jpg

021156346-big.jpg

021156355-big.jpg

021156356-big.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна небях присъствал на толкова коли и хора в едно . А края си беше супер :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях там , няма как :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:first: сме едва ли някъде се събират толкова много коли на едно място :19a: чак не можах да се здрависам със всички :OpelClubOnLine:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей момчето с монцата_3.0_e, в доста поредни постове тук в темите напоследък мисля че насаждаш едно такова излишно свое впечатление за държанието между хората по срещите , дали към теб дали към някой друг. Какво скачаш като ощипан всеки път след всяка среща, недоволен от нещо което е нормално и реално за всяка една среща. Искаш снимки - еми ИЛИ си ги наснимай , или кажи на някой дето снима да ти удари няколко. Трудности ли имаш с общуването ? - не съм забелязал.

Да не си очаквал да си изхлузиш червената принцеса на хубава светлина, и поради факта че е измита и спряна ТАМ , всеки фотоапарат на срещата да заблести към нея .. . .току така не стават нещата пич.

Какво и е на колата че САМО ти си я нареждаш толкова - - еми всеки си кара каквото има , каквото може, или каквото му харесва. Или пък на авера ти калибрата - еми прекрасна е, питай на колко хора споделих вечерта че като я видях на Лукойла спряна пред автосалона на БМВ, направо ми трепна нещо , все едно е спряло времето за нея . .талкова оригинална и истинска, ЧЕРВЕНА калибра - Вече рядкост , за съжаление.

Пиша това не на Л.С. а тук , защото това срещу което ти повдигам въпроса най - приятелски, ти го правиш вече целенасочено пред "аудиторията". Вземи се осети, спри се или порасни , дедазнам каква ти е причината няма значение за мен. Ако мислиш да ми отговаряш каквото и да е - ползвай Л.С. , нека темата си остане поредната добра тема за поредната добре прекарана опел среща на Варненските маняци ! Евала им на Всички за постоянството толкова години, до днес !

Ако не получа Л.С. ще се зарадвам че си разбрал какво искам да ти кажа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За червената калибра:

Респект към собственика който е имал смелост да си купи червена...

Ще се радвам на следващата среща, да наредим калибрите една до друга и да се по снимаме.

Аз вчера дойдох на паркинга след 9 и полафих. На Лукоил-а нямаше никой....

Не съм от най-редовните, обаче всяка среща е на ниво. И мерси за госпоприемството на варненските сектанти. :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AAAA братко с червената калибра. Сложили са ти задния номер на криво, веднага да го изправиш :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ей момчето с монцата_3.0_e, в доста поредни постове тук в темите напоследък мисля че насаждаш едно такова излишно свое впечатление за държанието между хората по срещите , дали към теб дали към някой друг. Какво скачаш като ощипан всеки път след всяка среща, недоволен от нещо което е нормално и реално за всяка една среща. Искаш снимки - еми ИЛИ си ги наснимай , или кажи на някой дето снима да ти удари няколко. Трудности ли имаш с общуването ? - не съм забелязал.

Да не си очаквал да си изхлузиш червената принцеса на хубава светлина, и поради факта че е измита и спряна ТАМ , всеки фотоапарат на срещата да заблести към нея .. . .току така не стават нещата пич.

Какво и е на колата че САМО ти си я нареждаш толкова - - еми всеки си кара каквото има , каквото може, или каквото му харесва. Или пък на авера ти калибрата - еми прекрасна е, питай на колко хора споделих вечерта че като я видях на Лукойла спряна пред автосалона на БМВ, направо ми трепна нещо , все едно е спряло времето за нея . .талкова оригинална и истинска, ЧЕРВЕНА калибра - Вече рядкост , за съжаление.

Пиша това не на Л.С. а тук , защото това срещу което ти повдигам въпроса най - приятелски, ти го правиш вече целенасочено пред "аудиторията". Вземи се осети, спри се или порасни , дедазнам каква ти е причината няма значение за мен. Ако мислиш да ми отговаряш каквото и да е - ползвай Л.С. , нека темата си остане поредната добра тема за поредната добре прекарана опел среща на Варненските маняци ! Евала им на Всички за постоянството толкова години, до днес !

Ако не получа Л.С. ще се зарадвам че си разбрал какво искам да ти кажа.

На теб конкретно нищо нямам да отговоря.. И може би имам повече снимки от на твоята кола но не в това е проблема определена аудитория си имаме собствено мнение това, че малко хора го показват си е техен проблем а това, че на теб не ти изнася за мен е никакъв :) а и колегата с калибрата ми каза точно.. "така и така като гледам никой няма да ни снима колите поне ние да си ги снимаме" може би има причина :) замисли се защото "лъскавите" орли са доста над това което може обикновен или може би баш беден студент да кара :)

ИИии за чиста кола моята рядко се среща мръсна това, че неделя вечер не ми се занимава да я мия си е отделен въпрос.

Редактирано от Monza_3.0_E

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:doh: Ясно , нищо не си разбрал от това което написах . . .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не съм забелязал някакво различно отношение към някой от идващите на срещата заради това че колата му е еди каква си . На събиранията идват дори колеги който нямат коли в момента по една или друга причина. Събиранията са за да се видим поговорим посмеем да почоплим семки и тн, Снимките са начин да покажем на останалите колеги какво се случва на събиранията по този начин сме успели да привлечем много нови участници както и колеги от други градове. Никой не идва за да му снимат колата на Опел Сбирка :wink: Нормално е хората който се познават по отдавна да общуват повече по между си. Ако погледнеш в другия форум ще видиш познати снимки и имена и дата на постовете им от 2004 година :icon_rolleyes: напави си сам сметка от кога се познават.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
"така и така като гледам никой няма да ни снима колите поне ние да си ги снимаме" може би има причина :) замисли се защото "лъскавите" орли са доста над това което може обикновен или може би баш беден студент да кара :)

ИИии за чиста кола моята рядко се среща мръсна това, че неделя вечер не ми се занимава да я мия си е отделен въпрос.

Той Yasmania ти го каза,като искаш колата да ти е снимана обаждаш се на фотографа и ти снима колата...Да чакаш да дойдат да ти снимат колата,няма да стане...И аз снощи бях там,ама и на мен никой не ми снима колата,просто защото не съм казал на никой да я снима,а както казваш ти това е от това,че не караш лъскава кола...Моята е лъскава,ама пак никой не я снима....А отношението на Vladislavovo maniacs е страхотно и на всички останали :)

Редактирано от bertone70

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само докато четох за срещата дето съм изпуснал и ми стана криво, ама нямаше как.

След това за миг ми мина пред очите точно това "не ни снимат - сани ше се снимаме".

Monza_3.0_E, може и да си създавам мнение въз основа на необмислените ти реплики, но комплекса е проблем предимно на притежаващият го, не на околните!

Опитай с повечко приятелски тон.

Когато човек иска нещо, което не е само в неговите ръце, той се обръща към околните. Не е срамно ми се струва :20ashley_results:

Опитай да гледаш на Света с повеюе позитивизъм и недей да си измисляш филми там, където ги няма!

Следващата среща обещавам да дойда, и статив яе си нося тоя път и ще те снема!

Аз съм в тоя форум заради маниаците на отдавна отминали модели и като маниак на тема техника уважавам всеки класически изглевдащ автомобил, в това число и червена (левскар съм!!!), Астра (принципно съм фен на марката от Волфсбург), дизел (никога не съм харесвал тракането им).

Бъди добър и свали черните очила :a049:

Без лоши чувства,

Любо!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.