Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
aan_astra

странен двойник

Recommended Posts

Вижте на какво се натъкнах джкато разглеждах бявите в мобилето. Колата прилича доста на опел комбо с тази разлика че предният капак и бронята нямат такава форма при комбото а също така мотора е странен хибрид между опел и деул.

Тази кола учудващо не се казва опел комбо а САИК-САБРЕ произведена от'Дженерал Мотърс'-Шанхай което много ме учуди и искам да ви попитам някой чувал ли е за САИК-САБРЕ и някаква информация да има за тях .

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайците пак са крали :mhihi: Ами опел си е кат га гладам, двигателя мяза досущ на Ц16СЕ,само надписа опел га нема.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са крали този път ...да не повярваш .... това е разработка за тамошния пазар ,двигателя найстина е C16SE и е 1:1 с Комбото ...а по принцип и много отдавна ги има из нашите пътища :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако едното и другото са на GM никой от никой не е крал :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама бронята ми хареса и добре би седяла на някоя корсичка като по-разчупена тунинг броня

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Не знам, ама бронята ми хареса и добре би седяла на някоя корсичка като по-разчупена тунинг броня

Не само бронята е яка Вянко. Забележи и предният капак е по различен с тия чупки придава малко по агресивен вид, който на една корса Б би стоял супер яко.

Мотора наистина прилича на C16SE , но като гледам електронният блок този който играе бубина и от него излизат кабелите на свещите , та такъв блок с такава форма при опел няма . Точно такъв блок обаче се слага на ДЕУЛ с мотор 1.5 пълна игла 8 клапана.

Второто нещо което прави впечатление за корса манияците :rotfl: е километража. Такъв километраж при корса Б и комбо няма. Този първо че е хибрид между тигра и корса в смисъл при корса стрелките са бели а на тигра оранжеви и второ прави впечатление че не е механично отчитането на километрите а електронно.

Редактирано от aan_astra

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SAIC се бяха натиснали да купят Rover, когато фалираше но англичаните явно се изхвърлиха с цената и китайците го оставиха да си фалира на спокойствие :61:

SAIC имат подписано споразумение с GM а също и със Skoda

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване