Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
miro

Смяна на радиаторче за парно Тигра-как?!

Recommended Posts

Та това ми е въпроса-как се сменя чудото?Някой ако го е правил,или може да изрови картинки,сайтове...рових,ама явно не където трябва.Ще съм благодарен на всеки,отзовал се.Поздрави,Миро.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи снимки на дали ще мога да ти изровя но като цяло е доста тегаво за смяна, трябва да разглобиш при чистачките от преде всичко защото трябва да свалиш цялото табло и после от вътре трябва да го разглобиш до степен вадене на табло и след това ще можеш да смениш самото радиаторче :wall: , абе бая работа си е.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо на разни места ми казват,че се вади откъм пепелника?Аз и за това пускам тема,доста разнородни мнения има...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го извадиш откъм пепелника обади как става че да се научим ! Иначе докато не разглобиш таблото до ламарината съм виждал че не става !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Вектра, Астра с или без климатик става без да сваляш таблото.На кадет също. За тиграта незнам, пробвай като махнеш барчето, отдолу на кутията на парното има капак, да го свалиш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз попрочетох това-онова,разни снимки поразгледах.Утре се захващам,пък каквото сабя покаже.Мисля,че ще стане без да се сваля таблото,ама за сега само мисля.На Астра съм сменял без да свалям,става бързо ама тук...STAFO,ти сменял ли си или само си гледал?

Редактирано от miro

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:th_up: сменял е :biggrin::th_up: Редактирано от STAFO

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:th_up: сменял е :biggrin::th_up:

Не знам какво си сменял,но аз вчера го смених сам за около 3 часа!Свалят се 5 пластмаси,14 болченца и се вади!Откъм педала за газта.Изобщо не е такова приключение,каквото ми го описваха някой!Нито жила се откачат,нито табла и т.н.За пореден път се убеждавам колко подвеждащи информации има в нет-а:)!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:clap: БРАВО ! :knee:

Браво да!И на всички със сервизчетата и магазинчетата-и на тях браво...10 човека питах-оооо,сваля се цялото табло!80лв,100 лв...за работа!Щото се сваля цялото табло!Че даже и ти,виждал си,правил си...

Редактирано от miro

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега подвеждащо било... нали ти казах,че не се сваля таблото

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Айде сега подвеждащо било... нали ти казах,че не се сваля таблото

Благодаря за което :beer:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега обясни подробно как става цялата операция , че май и на мен ми предстои смяна а тука някви майстори ми приказват за извънземни цени..... може и на ЛС

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване