Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Марио-х12сз

какво става със срещите

Recommended Posts

Привет колеги, много съм заинтересуван защо така внезапно срещите на клуба спряха, неразбирателство ли, неприятни хора, нека всеки изкаже мнение да разберем кои кокво мисли,всеки да предложи място за нашите сбирки,дасе видим даси поприказваме, не дасе надбягваме :angry: очаквам мнения и след време да определим място за среща :2bg: :flag_opel: :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към тебе, нека всички фенове на марката от София да искажат мнение и да се разбереме за място ден и час за срещи :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам каква е причината да не пишете, неви интересува ли, разглеждате темата и никой не пише, пишете какво мислите за тва съм я написал да видим кой какво мисли, очаквам мнения

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още от самото начало срещите си бяха постни ... имахме 2-3 хубави събирания и до там. После само по 2ма по 3ма и е така всеки пише ще доида пък никои не идва и общо взето за това вече никои не се и опитва да прави събиране

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото трябва да е с има няма около 400 м дълга права ! Бензиностанцията не е задължителна понеже в тях вече не се пуши пък си залагам новия заден лагер , 90 % сте пушачи ... Сбирките не се получават , защото се седи в бензиностанцията на лафче пък лафче става след дръпка ...... Сбирките без дръпка не се получават >>> ДОКАЗАНО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да кажа и аз , едно идване до София ми е 50 кинта поне нищо че съм на 60 км. Сега периода е супер безпаричен и аз лично за това не мога да дойда.Инак имам мерак и ще дойда някой път 100%

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мястото трябва да е с има няма около 400 м дълга права ! Бензиностанцията не е задължителна понеже в тях вече не се пуши пък си залагам новия заден лагер , 90 % сте пушачи ... Сбирките не се получават , защото се седи в бензиностанцията на лафче пък лафче става след дръпка ...... Сбирките без дръпка не се получават >>> ДОКАЗАНО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ми попринцип досегашното място беше ОМВ-Бъкстон а там предполагам се сещаш че има права МНООГО НАД 400М ;) ... но просто никои няма мерак ... ако се зачетете из форума правих какви ли не опити пусках какви ли не теми .. и не и не .. и за това и се отказах вече ... ПОПРИНЦИП ако решите нещоаз съм ЗА (но силно се съмнявам :biggrin: )

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако срещите се слеят с някоя друга марка например с БМВ-тата мисля че ще се съберат повече опели ... а дори и да не се поне ще има бмв=та те си се събират доволно ... и се пускат често ... Това е само неусъвършенствана идея .... да не почне да ме съди някой ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз скоро се регистрирах във форума, но мисля че наистина ще е хубаво да се направи една среща, предполагам че освен дръпки може и да се дискотират доста неща, да стане лафче. Колегата по горе беше споменал сбирките на БМВ, ама техните са по- мащабни. Нищо не пречи като не караме БМВ-та да не си правим такива срещи. Аз съм за срещите и когато да кажете, ще ораганизираме.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде определете дата, има още колеги от София, който ако бъдат осведомени ще дойдат, кажете само дата и място и ще се организираме :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за!

Според мен всички трябва да се включим в решаването на място и дата,големи хора сме нещата трябва да се обсъждат. :k055: а и мястото трябва да е удобно за всички,а не мястото да е в Младост а да има хора от Люлин,затова трябва да е някъде по средата.Давайте предложения!?!?! :flag_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време когато ходех по опел срещите беше всичко но не и опел среща.

То не бяха ситроени фиати какво ли не и това било ОПЕЛ СРЕЩА а пичовете от Фауве клуба които идваха на ОМВ Бъкстон се смееха. На срещите обикновенно присъстваха моята корса, чат пат вектрата на Боби на Емо ситроена в последствие фиата и на колега нексията.

Лично аз си мислех,че поне ще има опели. То не е задължително да сме с опели ще кажат хората.

Лично аз не бих дошъл на срещите поне за момента имам си лични причини.

Научих си урока.

Това е лично мое мнение и не искам да се започват спорове и тнт.

Колегата е попитал какво ни е мнението и защо не идваме на опел срещи.

Пък знае ли се може и да се всяна някой път. :respect:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

датата и часа лесно ще ги уточним,по-важно е мястото да е удобно за всики.На мен например ще ми е удобно някъде с източния край на София (Младост,Дружба,Слатина,Студенски),но не вярвам на всички да е удобно тук някъде.Дайте да видим горе долу на кой къде му е удобно и да стигнем до точното място!

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен на пежистите им е добре-на Ал.Невски се събират,ако има гонка се прави от сточна гара надолу по Сливница.Те ходят неделя така че се съберете за съботите там.Аз съм млад както се вижда форумджия :blush: без книжка(все още)ама с голямо желание ще наваксам. :wave: Ако има срещи се идва обезателно :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,гледам не е определено часа и мястото на срещите на клуба,на мен лично а и на други колеги предполагам омв Бъкстон ни е далечко но би било да се определи едно место на което да може да се провеждат срещите АКО има кандидати де!!Поне някой от района на Младост да има случайно стикери на клуба или да ми кажете от къде да си взема???Поздрави.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ще приемете ли един гостенин от Бургас на срещата? и ако може място и час да ми кажете

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата неделя ще ходя на простеста за високите цени на горивата на Арена запад. Ако някой иска да направим импровизирана среща и да се включим в протеста да пише.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
датата и часа лесно ще ги уточним,по-важно е мястото да е удобно за всики.На мен например ще ми е удобно някъде с източния край на София (Младост,Дружба,Слатина,Студенски),но не вярвам на всички да е удобно тук някъде.Дайте да видим горе долу на кой къде му е удобно и да стигнем до точното място!

Поздрави!

Наистина датата и часа са лесни. Колкото до мястото някой от тези квартали и на мене са ми удобни особено Младост :biggrin: Дайте да го измислим нещо... че то срамота като гледам колегите от Варна и Бургас едва ли не всеки ден си правят срещи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.