Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

pics-med-15022-309218-opel-kadet-tuning.jpg

Според вас от каква кола могат да се нагодят ангели за Кадет? Пък ако знаете тези от снимката от каква кола са... :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,не успях да хвана точно идеята на тази наредба.Ако оставиш колата си запалена на едно място глоба 1000лв,ако колата ти е стара и замърсява повече от някакви граници пак 1000лв. ли ?За глобата на място значи не само старите коли горят...Но за глоба на емисиите съм съгласен до някъде...Но примерно,ако колата ти не отговаря на този критерии държавата да ти даде някакви пари за нея и да я бракува и ти да можеш да си позволиш по нова...Ама и това като се замисля няма как да стане.Така,че е много не до измислено....

Редактирано от bertone70

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Според вас от каква кола могат да се нагодят ангели за Кадет? Пък ако знаете тези от снимката от каква кола са... :biggrin:

Отговор: От никаква! Просто ще е поредното "аграрно" изпълнение...

А тези специално са на световно известната тунинг фирма "Adobe Photoshop"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после да си харесам едно комби :) ..

Porsche_Panamera_Shooting_Brea_001.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комбито не е лошо ама пак отзад изглежда като дебела лелка в училищен стол...А седана си е грозен...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:biggrin: Това си е шега .. няма Порше комби все още ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Панамерата е отвратителна като дизайн, грам не ми харесва. А комбито, макар и само компютърно изображение е още по-зле. Поне в моите очи. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

Не знам дали четете новини около протеста, който се проведе в неделя, но аз останах МНОГО РАЗОЧАРОВАН от нашите "управляващи" след като прочетох това... :angry: Някаква подигравка с народа ли трябва да е това, какво... :angry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се. В България има депутати, министри техни служители и електорат.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен по-мръсни думи от политик и политика няма :icon_eek:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишете тук

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая Корса им разказа играта на всички :super:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая красавица,ако не се лъжа е закупена от един автосалон във,Варна.Няма да кажа колко забележки има тая кола и каква и беше цената.Като отвориш задният капак и може само да се чудиш за ко са всичките дупки и заварки по него. :angry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях я гледал преди време в салон във Варна и беше отвратителна!Както и сега е отвратителна...на табелата в салона бяха и написали май,че е 240 коня.Сега като я засичам из града и виждам,че има blow-off ама не съм се виждал или разговарял със собственика и...Но определено това не е виждането ми за бертоне....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, така 240 коня... Първия път като я видях беше в началото на април като пътувах за Варна. От околомръсното по посока Стожер, малко след бензиностанцията, бяхме колона от 4 коли и срещу нас на около 200-250м имаше коли единственото което успях да видя беше нещо черно в огледалото и едно черно дупе напред, мина като самолет покрай мен, а вчера я видях в Русе :blink: огледах я по-добре и ми стана любопитно. :biggrin:

Редактирано от Т.Георгиев

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, можете ли да ми кажете къде в София има тенекиджия,който работи добре ии няма за цел да ми отсече главата ? :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Днес докато сменях лампичките на таблото видях, че има празно място зад (!) и сложих и там една. Сега като е на контакт свети, а като запаля угасва. Знам само, че е свързано със спирачките, но какво точно? Кога светва?

1d3a7a4a1a1f60ae.JPG

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги!

Имам един проблем свързан със стрелката за температурата. При напълно студен двигател (рано сутрин) като тръгна за няма и 4км стрелката се вдигна до червено. Това просто няма как да стане, защото преди близо половин година сменях термостат, датчици и двата радиатора (двигател и парно). Отзад на таблото има един резистор, който е точно за тая стрелка, бях до разпоил без да искам, пак се беше получил същия проблем, но го запоих и се оправи. Днес гледах пак беше разпоен, че го запоявах, но проблема със стрелката си остана...Каква е вероятността да се е скапал резистора от толкова загряване..., че седи на около 1.5см от поялника, а ми се струва някак си невъзможно нови части да сдадат багажа за половин година... Термостата съм сигурен, че работи, защото цялата пита е топла.

Редактирано от Т.Георгиев

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:hahaha: click-me.gif :doh:

Отвън визията развалят тия 2-та отвора на предния капак и тая пейка на петата врата.Иначе колата ме кефи как е замислена,но тия 3 елемента развалят визията

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване