Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
vencislavcho

помощ

Recommended Posts

здравеите колеги искам да ва попитам за вашто мнение имам опел тигра 1,6 16в и постояно ми изгарят свештите моля кажете вашто мнение по вапроса и какво да правя благодаря :opel_forever: :drive: :16V:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
и какво значи изгарят ???

ем брат примерно едната свешт не работи зацапва се апак др работят сменям я после на другия цилиндар свешта не работи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои ако може да ми каже от какво е това много ще сам му благодарен че ми писна да сменям свешти направо полудях

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, и ти си мислиш, че след като е зацапана, свещта е "изгоряла", така ли? Проблемът не е в свещите ти, а в работата на двигателя, който работи на три от четирите си цилиндъра. Причините могат да са различни в такъв случай.

П.С. Дано съм те разбрал правилно, че това, което си написал, е терра инкогнита...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Е, и ти си мислиш, че след като е зацапана, свещта е "изгоряла", така ли? Проблемът не е в свещите ти, а в работата на двигателя, който работи на три от четирите си цилиндъра. Причините могат да са различни в такъв случай.

П.С. Дано съм те разбрал правилно, че това, което си написал, е терра инкогнита...

ем брат правилно си ме разбрал ем аз на скоро давах да праят главата сменяха гумички напасваха клапани и сичко добре беше ама от ония ден ми праи тез номера работи на 3 цилиндара сменям свешта дето неи работила и се управя като я изгася свешта на някои друг цилиндар неи работила някои ми казва че неи напраена центровката добре

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай я на майстор,там най добре ще разбереш от какво страда.Моята имаше проблеми с паленето,и също си мислиха ,че свещите са проблема. Реално излезе някакъв датчик за температурата който отчита ,че е прегряла и за това не искаше да пали(като мине 10-15 мин. запалваше като жигула,педала на газта до ламарина и палиш :crazy: ) Успех!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я иди при майсторите дето са ти я правили и ако не могат да ти я оправят по-добре ги смени ! :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване