Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
tanaz

Какво ви е мнението за тази Вектра?

Recommended Posts

Здравейте,

Харесах си тази Вектра и се чудя дали си заслужава.

Какво е вашето мнение?

http://avto.borsa.bg/Avtomobil_Opel_Vectra_1998-91300.html

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен колега не си заслужава ... а и тоз мотор е голям маслояд :> пък цената е адски висока

поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на този продавач му кажи да се гръмне. Цената не е леко висока, както се каза тук, а неимоверно висока!!! Едно че е с този двигател, дето гори масло, второ че няма газов инжекцион (не че е задължително), трето поне да беше фейслифтова и т.н. Аз моята същата година с Х18ХЕ двигател, газов инжекцион я давам за 4 хилки, а тоя иска да бръсне яйцето.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че цената е висока пък и е карана в БГ.Аз не бих си взел кола каран тука.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макс 4500 за тея пари ще вземеш 2001 година с много повече екстри :)

Редактирано от SKOFIELD**

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам номера, е регистрирана преди 1 месец в КАТ или е била със стар номер и да се представи за нов внос е с новия номер. Какво е масло яд? 300-500 гр на 12000км ? Или над 2 л, защото по книжка за X16XEL, пише разход на масло 7 грама на 100 км. На старото ми BMW 5 модел 1994г, по книжка беше 12 гр на 100км или за Опел е страшно малко :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според състоянието на двг. Има колеги, които нямат този проблем (предимно с коли след 1998), други се оплават от разход от порядъка 300мл на 1000км. Ремонтът си е скъпичък.

Този ДВГ точно не е за това купе, а като добавиш, че и откъм екстри е орязана колата...

За цената не ми се коментира.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване