Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
IVO

Miho Bertone отваря заведение

Recommended Posts

Всички от Форума са поканени на официално откриване на заведението на 3 Септември 2010г. в 20:30

Ето и карта на заведението ,което се намира на адрес : гр.Варна , ул. Зора 10 . Намира се като тръгнете от ОМВ -то на ул.Мир посока бул. 8-ми Приморски ,след Ескадата в ляво

114UJ.jpg

П.С. Ще се видим Там :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето къде ще сме в Петък Вечер . .. . :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от главната завиваш наляво покрай Ескадата ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че е Ивката,,,,,,,,,,Чакам ви всички,,,,, :th_up::th_up: :drinking: :drinking: :drinking:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, успехче:):) няма да мога да се включа, но мислено ще съм с вас :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Адаш, успехче:):) няма да мога да се включа, но мислено ще съм с вас :biggrin:

Алкохолик , пак ще ходиш да пиеш

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Аз бях там ядох пих и се веселих :biggrin: Много гостоприемни :respect: Както са ми на близо ще има къде да се ходи :drinking: Успех момчета :th_up:

А ето и малко снимки click-me.gif

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както личи и от снимките , изкарахме си подобаващо добре . . .Благодарим за гостоприемството Момчета, средата, обслужването и кефа при Вас е на ниво, пожелаваме Ви поток от клиентела и мноого верни клиенти . При възможност пак ще се отбиваме !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам само да добавя ,че когато се слиза към бар след опел среща това ше е новата поста . . .

П.С. На Никито и на Митака (собствениците) искам да благодаря за гостоприемството и почерпката и да им пожелая успех и сериозен доход от бара. .. :th_up: :th_up: :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откриването беше страхотно... дано винаги заведението да е пълно така както беше на откриването.. :dancing: Пък може и вип карти да изкараме :D

Ето малко фото материал и от мен :P

http://streetlegal.snimka.bg/hobby/bar-elegance.531194.0.big (112 снимки са) не съм подбирал качив всичко :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи ,пак см истарвал .....ништо ши наваксам,аз друго искам да попитам ши има ли чальм да подиджеиствам малкинку там в тоз бар ,демек си предлагам услугите за перти и рожденни дни и др.такива

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам ,че дойдохте да ни уважите,,,,аз не стигнах на време( изобщо не дойдох)...но пък излезна още един повод да по4ерпя,,,,смених марката на возилото,,,,,

Надявам се да се видим в неделя,,,,, :th_up::th_up::th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Много се радвам ,че дойдохте да ни уважите,,,,аз не стигнах на време( изобщо не дойдох)...но пък излезна още един повод да по4ерпя,,,,смених марката на возилото,,,,,

Надявам се да се видим в неделя,,,,, :th_up::th_up::th_up:

Пускам от сега заявка за едно кръгче :wave: да се надяваме, че и Иван ще може да доди със сакатата берта :D

Редактирано от Monza_3.0_E

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички са поканени,,,, в Групата на БАР-овците....

http://www.facebook.com/group.php?gid=1567...156796864332137

:d005: :d005: :d005: :drinkin: :drinkin: :drinkin: :drinkin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.