Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Попаднах на една много интересна програмка.Качих я и ми направи доста силно впечатление.Това е нещо като AutoData,но по мое наблюдение е доста по-подробна и по-готина.

Ето малко линкове,за да видите какво представлява:

vivid-1.jpg

vivid-3.jpg

746b54bef384.jpg

vivid.jpg

Ето и линкове към нея:

Диск 1

Диск 2

Диск 3

Crack

Ще се радвам ако пуснете коментар с отзиви,за да знам ако на булшинството не им хареса,да я трия и да кача друго на нейно място.Доста е голяма - 1.7G и заема доста място,а както знаете в дата.бг е ограничено.

В момента свалям версия 8.1 2008. Ако програмата ви хареса,ще изтрия старата версия и на нейно място ще кача новата.

За да кракнете програмата трябва да копирате CRP32DLL.dll в инсталационната папка на програмата.НО ВНИМАВАЙТЕ, защото антивирусните го засичат като вирус.За тази цел трябва да добавите файла в "Изключения/Exceptions" в настройките на антивирусната, за да не ви го трие.

Редактирано от Vectra_X18XE

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега - нещо немога да я кракна тази програамка...Помагайте моля ви

извинете ме че пуснах отговор по темата......УСПЯХ

Редактирано от Corsa`99

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добра програмка ми изглежда,но ако има по нова версия защо не дадете линк към другата,а и хич не е малък

в никакъв случай не е излишна

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Не е лоша програмата, има доста инфо и илюстрации, само трябва да знаеш как да ги откриваш/че малко и е особено менюто/. Аз съм с версия 8.1 /за която пише че сваля колегата Vectra_X18XE/която ако се не лъжа дръпнах от zamunda.net.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте колеги! Не е лоша програмата, има доста инфо и илюстрации, само трябва да знаеш как да ги откриваш/че малко и е особено менюто/. Аз съм с версия 8.1 /за която пише че сваля колегата Vectra_X18XE/която ако се не лъжа дръпнах от zamunda.net.

И какви са ти отзивите за тази версия 8.1,по-добра ли е от Ауто Датата,че се чудя коя да тегля за лаптопа.Ауто Дата я имам на компа и доста добра.Кажи за тази как е :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И какви са ти отзивите за тази версия 8.1,по-добра ли е от Ауто Датата,че се чудя коя да тегля за лаптопа.Ауто Дата я имам на компа и доста добра.Кажи за тази как е :th_up:

На мен ми харесват и двете програми и мога да кажа, че се допълват. Иначе както писах по-горе, тук илюстрациите са повече и по-прецизни, поне според мен. Но не мога да твърдя, че познавам пълните възможности на двете програми така че мнението ми е субективно.

Пробвай и ти да качиш двете едновременно и после която не ти харесва я премхваш и това е! Успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде да я изтегля тази програм.От тези по-горе нестава в Замунда и Арена я няма :sad-smiley-046:

Редактирано от crazyking

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
От къде да я изтегля тази програм.От тези по-горе нестава в Замунда и Арена я няма :sad-smiley-046:

Извинявам се!!! Моя грешка. Пробвай тук:Програми за автомобили

Колекцията беше на някой колега на единия от форумите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих я ама няма сийййд :icon_angry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аутодата няма ли по нова версия че тази гледам е от отдавна или то и да има промяна сигурно няма да има :eusa_shifty:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смъкнах си програмата и на първо ровене е добра,малко по-трудно се бачка с нея отколкото с Ауто Дата но има по-вече инфо :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Смъкнах си програмата и на първо ровене е добра,малко по-трудно се бачка с нея отколкото с Ауто Дата но има по-вече инфо :th_up:

Е, аз Ви предупредих малко преди да дам линка но наистина е по-добра!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз вече я пробвах,добра е

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-големия софтуер за неоригинални резервни части, търсене по марка, по рама номер, двигател номер, снимки на частите, адрес на производители, има и цени за Европа.

http://zamunda.net/details.php?id=164517&hit=1

ама е много голяма програмата и не съм я дръпнал още,ако някой я има нека сподели

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте извинявам се че вдигам темата ,но ми трябва малко помощ за тази ВИВИД -пуснах я но не успявам да намеря схеми в нея(електрически) и изобщо има ли ,понеже някой ми праща схеми от вивд на алармената система си мислех , че би трябвало да има такъв раздел :sad-smiley-046:

Редактирано от penata

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ще ми кажели как да я подкарам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване