Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
IVO

И отново в Неделя - Срещаааа

Recommended Posts

Който свари и има време за губене - Бриколажче . . . . .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре съм от отбора на алкохолиците :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с повечко молитви и жокера обади се на приятел може и да дода :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене ме нема в целата схема

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
simbon4o не са прай на ударен стига си ял миди по разни ферми ами са вземи в ръце да по направиш малко рекламни матряли и ги докарай на срещата :biggrin: откак си оправи колата ни забрави :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава срещичка, ама тоолкова мноого комариии....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи и полицаи да си не е лесно ,да развалят хорския кеф ни една неделя имами и те да са изсерат на метеното,и накрая ко стана......писна им

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мн насекоми мн нещо..иначе араби стана :wave:

Психо не ти се даваше май газ а :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:col01cop: голямо записване на номера падна как не му свърши химикалката :naughty: Вече сме у списако :loser:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахах абе даваше ми се, ама кадетчето е старо и със слаби кости :D стига само колкото да се пречкам на пътя на по бързоногите

Редактирано от psycho87

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един път да ми е кеф, че колата ми е развалена и бях на лукойла като багаж :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета нали знаете че вече не съм фиат фен минавам на опел стискаите палци да взема колата

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
simbon4o не са прай на ударен стига си ял миди по разни ферми ами са вземи в ръце да по направиш малко рекламни матряли и ги докарай на срещата :biggrin: откак си оправи колата ни забрави :mhihi:

то не са получи, разходих се до аспарухово и толкос, нямаше мераклии за кооперативно ядене на миди. Верно че щях да пускам стикери за да има, ще помисля по въпроса утре/вдругиден. Иначе да - от както я оправих ми гори 8 понеже не я карам в града и тотално съм я заеб@л. Отдавам се на старото си хоби щото от това тука полза няма само големи разходи.

Момчета нали знаете че вече не съм фиат фен минавам на опел стискаите палци да взема колата

ма опелите не се лизгат така добре като фиатите :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
еи и полицаи да си не е лесно ,да развалят хорския кеф ни една неделя имами и те да са изсерат на метеното,и накрая ко стана......писна им

Към колко часа си тръгнахте, помниш ли ? Мене Vankoto ме закара към 2:00 да си я прибера :love_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гадна работа беше ама пак ние как минахме oт лявата страна на автобуса и само чуха гласа на XE то xixixixixi глас има картинка няма и те не разбраха ко стана :16V: :drive:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

simbon4o след вчерашната среща имам само 1 стикер от черните така че пускай пълна партида от 2 та цвята

pu3Xopuse някъде след 11 им писна и додаха да кажат на всички да са махат :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееех малко ми остана да не те мина на косъм бях... ... трябваше само да включа на 3-та и гледай какво става (даже имам и бонуси отзаде против изпреварване) :biggrin: :biggrin:

Беше яко но като цяло мисля да прекратя кариерата си като рацер :D понеже 5л нафта го глътна за 50 километра ОТНОВО :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Еееех малко ми остана да не те мина на косъм бях... ... трябваше само да включа на 3-та и гледай какво става (даже имам и бонуси отзаде против изпреварване) :biggrin: :biggrin:

Беше яко но като цяло мисля да прекратя кариерата си като рацер :D понеже 5л нафта го глътна за 50 километра ОТНОВО :D

Човек не знам ама, като караш на свободна, от ауспуха ти излизат искри, и то бая :D Като видях първата помислих че си си фърлил цигарата, ама после се сетих че не пушиш... странна ралта е тая твойта печка

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехее смятай то сигурно е защото ми е включило турбото :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Редактирано от Monza_3.0_E

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:col01cop: голямо записване на номера падна как не му свърши химикалката :naughty: Вече сме у списако :loser:

вече ши има ''блаклист'' на варненските рацери ,и ши падни борба за издигане в класацията ,ама как ши стаа тва... , ко ти пука нали сме ьндьрграунд

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то май е имало йекшън :D баси, некст тайм свалям номерата и да ме гонят :biggrin: после ши сложа нион в праговете да свети зИлену отдолу.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще има ли място за един полу Русенски - полу Варненски опелджия ?!

пак ако има зарибени да направим едно плажче преди срещата.

ще чакам включване.

Редактирано от Petsata

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Petsata винаги има място за гости при нас добре си ни дошъл :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото и часа са известни но се чудя дали да не има малко разнообразие тази седмица :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.