Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Дидо ™

Монтиране на барче

Recommended Posts

Здравейте колеги,

От доста време имам силното желание да си монтирам барче в Тиграта, но за съжаление се оказа, че е "мисията невъзможна".

Разстоянието между двете седални е 10см, също така и ръчната спирачка е по особена.

Модела, който съм си харесала е този, но в черен цвят.

_________________4b8e498fdb613.jpg

DSCN3332.jpg

DSCN3333.jpg

Вие какво мислите по въпроса?Как може да се монтира или има ли друг вариант за монтиране на барче?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива работи мисията невъзможна.Отиваш при дърводелец със снимките и би трябвало да ти направи с размери като за красавицата ти . :wave: После минаваш през един тапицер да ти го облече и честито ново барче в сивата перла :blush::th_up: Упсех :th_up:

Редактирано от astra_boy

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях се замислил за барче или по-точно за продължението на средната конзола между 2-те седалки,даже имах идея да пробвам такава от друга кола,но в крайна сметка се спрях на варианта- направи си сам,но така и не ми остава време да си измайсторя такова нещо.Успех колежке с барчето :th_up: ,както ти каза колегата няма такова нещо като мисията невъзможна.Успех :th_up:

Редактирано от niki_555_sliven

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дърводелец, тапицер няма ли да стане доста дълго и широко, но не го изключвам като вариант.

Следващия въпрос ще бъде за добър дърводелец, тапицер?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да определено ще е дълго и широко,но резулатата би трябвало да е на лице,а и имаш възможност да е както искаш ти.Можеш да си добавиш нещо което искаш.За София незнам тапицерии и дърводелци.Колегите да помагат

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми ти хубо казваш за дърводелец и тапицер ама разтоянието е наистина много малко...и аз съм се замислял за такова нещо защото е удобно...и имайки впредвид че и аз съм със Тигрови седалки отпреде...и ми става много "Х"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е малко да, иначе да се прави специално за тиграта барче го оставям като последен вариант.

Разстоянието е 10 см ширина. Лошото е, че врътките за регулиране на облегалките на седалки са от вътрешката страна, също така и ръчната е крива, не е права и би имало проблем при поставяне на барче.

За съжаление обаче, тигрите нямат абсолютно никакво място за поставяне на дреболийки като телефон, ключове и т.н

Аз си ги поставям на съседната седалка, но ако ми се наложи да кача някой, вече няма къде да си ги оставя :sad-smiley-050:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Много е малко да, иначе да се прави специално за тиграта барче го оставям като последен вариант.

Разстоянието е 10 см ширина. Лошото е, че врътките за регулиране на облегалките на седалки са от вътрешката страна, също така и ръчната е крива, не е права и би имало проблем при поставяне на барче.

За съжаление обаче, тигрите нямат абсолютно никакво място за поставяне на дреболийки като телефон, ключове и т.н

Аз си ги поставям на съседната седалка, но ако ми се наложи да кача някой, вече няма къде да си ги оставя :sad-smiley-050:

Аз моите телефони ги поставям в пепелника на запалката.Вярно,че е тъпа идея,но като няма за сега къде другаде да ги слагам,там стоят :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване