Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Jelqzkov

Пак съм във Варна

Recommended Posts

Колеги утре отново съм във Варна, този път ще сме с Опелчето. Ще имам доста работа и навярно няма да има време да ви поканя на по кафе но ще съм по улиците, така че ако се засечем :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и аз съм във Варна :biggrin: ще се оглеждам за Вектра с 1200кс :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
А и аз съм във Варна :biggrin: ще се оглеждам за Вектра с 1200кс :th_up:

Ахаха бая ще има да се оглеждаш

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам ама... неска ма изпреварваха тролеите... въобще 3-та не включих. Максимална скорост 25... много лоша станала тая варна бе... егати...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Август винаги е било така :icon_sad: а сега много камери има из града и повечето се влачат

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, аз бях най-бавния, а камерите не ме притесняваха по-скоро ужасно многото и дълбоки дупки...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Напротив, аз бях най-бавния, а камерите не ме притесняваха по-скоро ужасно многото и дълбоки дупки...

Във Варна има викаме неравности :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дупките са запазена марка на Варна.Природна забележителност. :biggrin: Те за тва не ги правят за да карат по бавно хората.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА е , че мн рацери :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майтапа на страна но имаше хора дето ги гледам с гуми с профил 45-40-35 и си караха смело. Даже Иво с Ц63-ката си бръмчеше стабилно по улиците... направо ви се чудя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то ако се движиш достатъчно бързо, дупките не се усещат - прелиташ над тях :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ние сме си свикнали по дупките и си караме смело. Дори някой участък от пътя направо да го няма пак не би ни впечатлило :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да започна да продавам криле за автомобил във Варна. Да може колите да прелитат по-лесно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дупките ни са едно от чудесата на света които можеш да видиш и от космоса, много от тях се виждат в google earth :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
аз искам два броя за моя летателен апарат и пеика за отзад

И задкрилки ще осигуря. Само трябва да поработя малко повече, че ще ми трябват бая РП-та.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре нещо? Срещичка? Час? Място? :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно на Бриколажа пак, но и аз не знам и за сега следя инфото в темата, за да разбера по-отрано. А за дупките вече сме си свикнали с тях и ако ги оправят ще се чудим какво е станало с града. :) хаххахаха :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не вали сме си на броколажа в 19:30, а евентуално ако завали сме на подземния на пикадили/практикер.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ако не вали сме си на броколажа в 19:30, а евентуално ако завали сме на подземния на пикадили/практикер.

Само времето ще покаже :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ми телефона , ако трябва инфо нещо се обади , ще се видим на срещата :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уили, за съжаление си изгубих телефона и номерата ми останаха в стария сим. Прати едно ЛС с номера да звънна ако има нещо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.