Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
ibo89manikena

проблем при топла калибра

Recommended Posts

здр на всички опел фенове имам следниа проблем преди мц си купих калибра 2.0 91 гд на скоро ми случи следниа проблем колата като ми е студена пали варви всичко е на 6 + но загрели пова да свети чек лампата и прекасва предарпва ми колата и спира изгасва трагвам да вартя да паля неще все едно нямам гориво чакам е да изтине и тогава пали работи си нормално загреали пак саштиа проблем отчал сам се моля за вашите мнениа

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може нещо да се прецаква сместа. Ламбда сондата почва да работи като достигне определена температура. Може и датчика за температурата.. Пробвай да направиш диагностика с кламер, веднага ще стане ясно каде е проблема. Има тема във форума как се прави диагностика, както и кодовете за грешки.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тези симптоми или подобни са , когато се скапе датчика на коляновия вал почни от там!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варви на майстор да ти направи диагностика на колата и вече ще разбереш откаде идва проблема :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросче ??? Когато изгасне и въртиш има ли искра на свещите ? Пробвал ли си да я палиш тогава с пълна газ ?

Поздрави !

Редактирано от STAFO

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,провери си температурния датчик,този който е за ECU ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега това не е за раздел продава

преместил съм го където трябва внимавай другия път къде пускаш теми

поздрави :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за смяна на бензинова помпа да си се замислял :wink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване