Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
simbon4o

Ехеей няма ли хора тука уе

Recommended Posts

Ми събота и неделя ще съм в Русе и да споделя реших.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, ще дойдем ... ама тука няма още изявено русенско присъствие у форуму

П.с Ако някой не е разбрал, Неделя 08.02.2029г 17:00 ОМВ ДружбЪ

Редактирано от GSi16v

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъпото е че ме сгащиха да тръгна в неделя преди 15:00 и ако имате мерак да се скиваме да е малко по-рано а? Кауфланда на входа на града от към варна(до технополис) ми е наблизо. :) В неделя :)Moже да се сберем на лаф парти на паркинга.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
тъпото е че ме сгащиха да тръгна в неделя преди 15:00 и ако имате мерак да се скиваме да е малко по-рано а? Кауфланда на входа на града от към варна(до технополис) ми е наблизо. :) В неделя :)Moже да се сберем на лаф парти на паркинга.

Ами колега ... среща на клуба не е правена от бая време ... и тази е обявена от около седмица - няма просто как да оговаряме днес вечерта всички да идват малко по-рано, а и има хора които са на работа - дори днес се оказа че един колега е до 17 часа и ще закъснеее малко ....

Ако можеш да се забавиш с 2 часа, ще е добре - мини ако имаш възмижност в 5 на омв-то да се видим за 20 мин и после ше фъркаш за Варната .... то и без тва омв-то ти " е по пътя " :icon_rolleyes:

Пък може да наваксаш загубенот време по пътя :devil-smiley-019: :devil-smiley-019: :devil-smiley-019:

Редактирано от GSi16v

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ми се да остана ама не мога. Та взех на две момчета телефоните и ще позвънкам сега да видим :). Ако не сега следващия път. А може и вие да напраите едно море ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз преди 20мин се прибрах в варна от Русе! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет 😁

Търся някой колега от Русе със Инсигния, който има желание да се срещнем, да сподели опит, т.к обмислям закупуване на такъв 2ра ръка

0883359122

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване