Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

та мисълта ми беше целия град пълен със собственички на опелчета пък на опел срештите само коч-къмпани ,даите малко разнообразие да вкараме ве ,ако може - нали .....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво колега ще баде интересно наистина да има и представителки на нежния пол аз сам за :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо много филми с жени занимаващи се с коли сте гледали та сте се надъхали,за вас няма ли други так задължително опел да карат :biggrin: аз познавам поне 5,но за тях е се тая дали опел или Ситроен и т.н. ще карат затва и не се занимават с форуми,срещи и т.н. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората са казали... жената и телевизора развалят компанията :D Мен неделята си ме кефи така, по мъжки му с любимите ни.....автомобили :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хората са казали... жената и телевизора развалят компанията :D Мен неделята си ме кефи така, по мъжки му с любимите ни.....автомобили :D

:biggrin: Това за жената и телевизора е супер :biggrin: яко :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегите от Варна,ще се опитам да доида с една колежка.Живот и здраве окло краят на август,колежката си има опел корса б :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то във Варна всяка втора мацка е с корса или тигра ама.....та май това е идеята

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята не е лоша :k055: само че какво ще правят на срещата или в клуба ?? Има ли с какво да ги привлечем ? Все едно да се ръгнеш в някой чисто женски форум.

Не ме разбирайте погрешно нямам нищо против присъствието на опел фенки . Дори мога да поканя една със сигурност ,но за да дойде трябва да отговоря на въпроса какво ще прави там. Например : опел онлайн клуб Варна кани всички притежателки на автомобили Опел на .......

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ми то във Варна всяка втора мацка е с корса или тигра ама.....та май това е идеята

То и в Сливен е така и отначало се чувствах странно като взех Корсата,но като видях,че и момчета карат Корси ми олекна :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Идеята не е лоша :k055: само че какво ще правят на срещата или в клуба ?? Има ли с какво да ги привлечем ? Все едно да се ръгнеш в някой чисто женски форум.

Не ме разбирайте погрешно нямам нищо против присъствието на опел фенки . Дори мога да поканя една със сигурност ,но за да дойде трябва да отговоря на въпроса какво ще прави там. Например : опел онлайн клуб Варна кани всички притежателки на автомобили Опел на .......

Е как какво бе... ще чоплят семки и ще си говорим за коли :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

willi бихме могли да си направим мис и мистър опел клуб.Ето една причина да се регнат . :blush: Примерно в пежо клуб се намират бая фенки на марката.Защо да няма и при нас :biggrin:

Редактирано от astra_boy

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък и автомивка има на близо, ко наблизо напрао на паркинга там... :biggrin: после конкурс Мис Опел Мокра Фланелка :th_up: ахахахахахаха....

...в рамките на шегата естествено... :)

Редактирано от ArpecuBeH

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В пежо клуб яво ги учат на "френски" език затова има такава посещаемост. :tongue:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Е как какво бе... ще чоплят семки и ще си говорим за коли :biggrin:

и за плетки ,прически ,тоалети и мъже :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wave: От една пловдивчанка.

За сега съм без количка, но работя по въпроса.

Сега кормувам на Опел и от първото му палене си казах, че това е моятя кола.

В блиското бъдеще, ще Ви посещавам и на срещите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и мачле да спретнете . :rotfl:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един магазин на бриколожа за фен-дрешки, фибички и обувчици трябва да направим...

или който е с комби да отваря отзаде сергията :d005: :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Ще ме скъсате с тези ваши идеи :61:

сега сериозно : имам още остана ли флаери покани за опел среща (ако трябва ще направим още) раздавам на срещата на всички и като видите притежателка на Опел и го подавате с любезно и с усмивка :mhihi: Това е най добрия начин да ги привлечем .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бахти яката :blink: ..... ама кое от двете е ПО ми е трудно да реша :mhihi: мацката ме кефи повече

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една купчина пари изсипете на бриколажа и ще дойдат за секудни :biggrin: :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добра идея аз лично не познавам мацки с опелчета но пък за това идеята на willy хич не е лоша с флаерите

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Willy-то е прав...ще вкараме някоя усмивка и ще подадем флаер-че :th_up: така че да има за срещата и да се разпределят помежду ни :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

навит съм :) то всяка втора мацка кара или корса или тигра ма по срещ не ходят. На BMW форума има много мацки по срещите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.