Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
RaGe

Десен стоп и авточасти за фронтерата

Recommended Posts

Колеги къде мога да намера десен стоп или стъкалцето или поне къде има части за фронтери

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече започнах да се притеснявам. За Фронтера части почти не мога да намеря. Само официалния представител на Опел ми предложи капачка за мигач за някакваи си 100 лв. Наложи ми се да им откажа. Маркуча за въздух от филтъра към двигателя ми е увит като франкенщайн, защото такава част официално не съществува (а да в магазина на Опел май предложиха такава част за някакви си 500лв. Няма да ви казвам, че пак ми се наложи да откажа).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за какъв мотор ? в Е bey пробва ли има от пиле мляко click-me.gif

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не повярвш, наистина има какво ли не. Дори има въздуховоди, но са за 2.2 двигател. Аз съм 2.0. Но, това ми дава надежда. Има дори покривала за резервна гума с надпис "Фронтера" :blink: В БГ обикновено покривало забрави да намериш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си харесаш нещо ,а нямаш акаунт може да ползваш Еконт имат такава услуга или да се обърнеш към колеги от форума които предлагат такива услуги

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

click-me.gif

свържи се с Киро - има части за цяла фронтера

ако не му е останал стоп и искаш от Е-bay драсни ми едно ЛС

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помоща. Бях се отказал от търсене на части за Фронтерата но най-накрая отпуших при магазин Олимпия на Семинарията. Там всички части ми предложиха, като дори ми дават да избирам между евтини турски и оригинални.

Както и да е. Ходя на ремонт при едни момчета на Камбаните - Пит Стоп. Колата по принцип там са я водили затова и аз реших там да ходя. Свестни момчета са, но ме предупредиха, че не са силни в Опели. Сега обаче ме разочароваха. Няколко месеца ме държаха в неведение под предлог, че ми търсят части. Всяка седмица им се обаждах за информация и след много време, след като пак аз им се обадих, ми казаха, че са се отказали да търсят части и не им се занимавало. Работата е смешна, защото аз точно за 1 час намерих всички необходими части а това не ми е работата.

Реших да сменям майстори. Дайте предложение за сервиз в София (ще е хубаво да е в частта на София, където е Младост), където са силни в Опели и да са коректни? Предпочитам ако трябва да е по-скъпо, но да ми свършат работа. Изключвам официалния сервиз на Опел, защото за смяна на два тампона на преден мост ми поискаха 400лв, което ми се стори твърде много. Потърсих за такива теми и намерих само една, в която се споменава за човек на име - Владо Мантата в студентски град. Чували ли сте за него и дали сте доволни от услугите му, ако сте ги ползвали? Ако не дайте други идеи?

Благодаря предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе Владо мантата съм го чувал и аз въпреки че съм от Бургас

не мога да кажа нищо за него но явно щом му се носи слават няма да е зле да го посетиш.

може да звучи еретично, но повече инфо за фронтера ссигурно ще намериш в Offroad форума - то там има много ценно инфо и за други неща - :respect:

на колегите за това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване