Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
HaZaRD

Къде сте Добриич?

Recommended Posts

Днес,ще има ли ?

Де сте ? Тошко утре ще ходи да взема стикери за Националния събор ! Ако има желаещи до утре в 16 ч може да каже, а аз ще му потъчам точна бройка

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Добричлии

Абе хора какви данаци плащате.

Ts1frKYi.jpg

Редактирано от stoian75

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Аз съм нов с марката ОПЕЛ. И аз съм навит ако има сбирка някаде свиркайте.

Тя мойта астра не е много за показ, но така се случи.А и ще ми бъде приятно да се саберем да обменим малко инфо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отностно стикери някой да има?

Незнам кой има,аз моите ги махнах.А за среща май няма кой да пише...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в 18:00 утре на паркинга на мтт ще се събираме!!Който иска да пише тук,че ще идва....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4акаме ви ВАВ ВАРНА

Редактирано от totko

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,колега аз идвам от време на време.То само аз съм от Добрич в форума.....или другите не се обаждат :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мерси,колега аз идвам от време на време.То само аз съм от Добрич в форума.....или другите не се обаждат :)

И аз съм от добрич колега :) ставаме двама :love_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега и ти си от Добрич но в този форум,че и в другия никаква инициатива няма от Добрич......

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее не знам аз еи ся се регистрирах :icon_razz:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега напиши,че си от Добрич поне да виждам хора....А за среща не се знае...малко да се оправи времето и колегите ще се съберем...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ето ме и мен от добрич може дас е саберем само да сме повечко , че аз отдавна не съм се вясвал на срещите в Дч. :knee:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми колеги не само тука но и в другия форум доста хора са надъхани за среща но уви само 2-3ма се събираме едни и същи да не казвам по сериозните, че може някой да се обиди. Не ми се сърдете но тъй като гледам НИЕ от Добрич сме май най-несериозните!

Редактирано от bili4652

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте Добричлии

Абе хора какви данаци плащате.

Ts1frKYi.jpg

Ми според колата колега :th_up: моя данък примерно е 50 лв.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Еми колеги не само тука но и в другия форум доста хора са надъхани за среща но уви само 2-3ма се събираме едни и същи да не казвам по сериозните, че може някой да се обиди. Не ми се сърдете но тъй като гледам НИЕ от Добрич сме май най-несериозните!

:excl: :excl: :excl::th_up: :th_up: :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както виждам Десислав е на същото мнение като мен!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Както виждам Десислав е на същото мнение като мен!

Мда вие сте най сериозните! Предложи среща за на 25.02.2010 а даже не писа полсе че няма да идваш.На всеки може да се случи да не дойде но поне предупреждавай

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се засягай ама ти от както се вписа за срещите дойде някадя след 2-3 срещи, а за първите пъти казваш че ще дойдеш но те нямаше. Няма значение аз от както правим срещите поне тези които сме редовни това ми беше първата в която не съм дошъл. Според мен сега няма смисъл да се заяждаме по между си, да така е някой път така се получава че не можеш да дойдеш на срещата но както и да е.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Не се засягай ама ти от както се вписа за срещите дойде някадя след 2-3 срещи, а за първите пъти казваш че ще дойдеш но те нямаше. Няма значение аз от както правим срещите поне тези които сме редовни това ми беше първата в която не съм дошъл. Според мен сега няма смисъл да се заяждаме по между си, да така е някой път така се получава че не можеш да дойдеш на срещата но както и да е.

Не се заяждам надявам се да не си ме разбрал погрешно

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшно не съм те разбрал по-грешно. За събута се очертава среща аз не съм сигурен на 100%, че ще съм там но ще се постарая да дойда :turbo:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Няма страшно не съм те разбрал по-грешно. За събута се очертава среща аз не съм сигурен на 100%, че ще съм там но ще се постарая да дойда :turbo:

и аз не сам на 100% сигурен брат и за това не съм писал нищо дано да мога да дойда

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да организираме нещо за 07.05 ? Примерно да отидем на някоя полянка барбекю ...... ? За това ще трябва по-сериозна организация. Да се надяване да се съберем повече хора, че нещо със сбирките не се получава. Кво ще кажете ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване