Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
blowfish

Vauxhall Monaro

Recommended Posts

Много съм навит да си взема ей такова животно от Англия:

http://pistonheads.com/sales/1767459.htm

Vauxhall-Holden-Monaro-2006-600.jpg

Знам, че колата не се разпространява в Европа и няма такъв Опел, но все пак дали е възможно да се поддържа в сервиз на Опел в България? Двигателя е като на Chevrolet Corvette - 5.7 V8. Относно останалите части, имат ли нещо общо с Опел, поне с OPC моделите?

Благодаря предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно София Ауто внасят Корвет. Би трябвало да могат да го поддържат. Другите ще ги мързи.. няма да им е проблем ама щом частите не са им вкарани и трябва допълнителни усилия... мързи ги. Може ако имаш познат нещо в някой от дилърите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз да попитам само, защо не се преориентираш към абсолютно същото животно, ама с името Pontiac GTO, от американско, с ляв волан е, но пък има вероятно малко разправии със вноса вероятно (трябва да се разучи)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София Ауто вкарват официално Корвет, обаче с поддръжката на такова нещо забрави. Трябва ти освен вътрешен човек и солидна бакова сметка за поддръжка на такова.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване