Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Здравейте колеги казвам се Петьо и съм на 22 от София, занимавам се със стъкла накратко съм стъклар. Днес получих адрес за смяна на стъкло на дом за деца с увреждания и проблеми. Не искам да описвам гледката само ще кажа че сменяики стъклото едно от децата искаше да дойде до мен но не му стигаше въздух защото има порок на сърчицето. Колеги децата обожават банани и сухи пасти аз и моя шев който ми е баща решихме да направим малко дарение с банани пасти и стъклото, НО потресаващото е че служителките ни обесниха че наред с всички проблеми един от най големите е на децата ДРЕШКИТЕ!!!! Колеги поемам всички транспортни разходи на територията на София до всички колеги ще отида който желаят да помогнат. Събирам дрехи за дечица от бебешка възраст до 5-6годинки. Лигавници, кърпи, панталонки, потници, колеги моля Ви помогнете ми да им помогна. НЕ ИСКАМ НИКАКВИ ПАРИ ИСКАМ САМО ДРЕХИ ако някой желае мога да му кажа кога ще ходя на там и може да помогне с банани и сухи пасти. Ако модераторите преценят ако искат и да истрият темата. Да кажа само че ще я пусна и същата в другият опел форум. Предварително благодаря на всички колеги. Телефона ми е 0884320721.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, инициативата ми харесва и ще видя какво мога да направя по въпроса. Като има резултати ще се свържем. Нека кой с каквото може да помогне. Правя темата важна! :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега може да ти се стори прекалено сапунливо но в момента със сълзи на очите ти казвам че от мен имаш КАКВОТО кажеш за пиене и ако ти трябват стъкла за във вас можеш да разчиташ. Благодаря предварително!!

Редактирано от Corsa16V

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
колега може да ти се стори прекалено сапунливо но в момента със сълзи на очите ти казвам че от мен имаш КАКВОТО кажеш за пиене и ако ти трябват стъкла за във вас можеш да разчиташ. Благодаря предварително!!

Повярвай ми, въобще не ми се сапунливо, защото съм ходил по такива места и знам за какво става въпрос. Горе-долу колко деца са в този дом? И кога е следващия път, в който мислиш да ходиш натам?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе долу са около 70 но не съм сигурен. Днес имах възможност да видя средната възраст от 3-6год. За съжаление имат и доста бебета. Големите деца не съм ги виждал разбрах,само че най голямото сега при тях е на 9год. Не съм сигурен кога ще ходя,от роднини,и близки приятели,до събота ще съм събрал някакво количество дрешки и мисля в неделя да отида да ги видя. Мисля че ако се съберат повече хора от форума с дрешки и кой с каквото помогне ще можем да отидем и заедно. Не знам просто го давам като идея все пак много хора нямат възможност в днешни дни себе си и семеиствата си да издържат, но......

Редактирано от Corsa16V

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има малко развитие колеги. Така днес разбрах за още една ПЪЛНА ГЛУПОСТ в нашата държава а именно че не можеш да даряваш дрехи втора употреба. Причината ХЕИ е распоредило така инак следва глоба на домът който приема дрехите. Хубавото е че фирма "bobi 97" занимаваща се с химическо чистене каза че ще испере всички детски дрешки и вместо на 3лв на БРОЙ ще ми вземе по 1.5лв на КИЛОГРАМ. След което ще ни издаде протокол с който се надявам да не навлека неприятности на домът. В неделя ако е хубаво времето съм се разбрал с около 10-тина приятели ще ходим да окосим двора, да подрежем дръвчетата и да боядисаме пеиките и детските съоръжения. Управителката каза че имат косачка и боя но нямат бензин и четки. Плащат на някакъв възрастен човек и той косял но мисля да не им взимаме пари :biggrin: . Днес също разбрах за нуждата от памперси на малчоганите. Намерих фирма която обеща на 6.50лв да ми даде пакет от 25 памперса. Мисля да взема 5 пакета. Ами това е колеги ако някой е намерил нещо с което може да се раздели да пише.

Редактирано от Corsa16V

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно говорих с хора по въпроса за дрехите и стигнах до същата информация. Нямат право да приемат всичко. Колега, въпреки че си писал че няма смисъл от събиране на пари, не мислиш ли, че това е начин, за да се свърши повече работа. Сигурен съм, че ще има доста хора, които да се бръкнат кой с колкото може. :th_up:

П.С. Дали ще се радват на играчки?!?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Уважаеми колеги благодаря на всички които се отзоваха. Прекратявам всякакви събирания и прочие. Живеем в най скапаната държава на света и този дом е изграден на бюрокрация рушвети и прочие. Най ми е жал за децата но не мога да направя нищо. Беше ми отказана каквато и да е помощ не мога да кося не мога да подрежа дърветата. Лично заместник кметицата Албена Атанасова дойде с мен но няма там права защото домът е под егидата на министерството на здравеопазването не е към столична община. Дълбоко съм признателен на тази жена защото като и обясних че ми отказват каквито и да е било дрехи било то със и без сертификат тя тръгна от общината с мен да ми помогне. Еко равновесие е издало заповед с която се забранява каквато и да е била сеч или подкастряне на дърветата било то и ОПАСНИ!!! След провала госпожа Атанасова ме заведе в друг дом за деца с ментални отклонения където е още по зле обстановката, само че там мога да окося и да почистя. Пред мен даде заявка за камион който да извози тревите и дърветата и колеги и приятели в неделя 06.06 от 12 часа сме там. Намира се до бившия обувен завод. Това е колеги моля модераторите да заключат или махнат темата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега малко са хората като теб но се надявам да ги има продалжавай в сащия дух :sad-smiley-046:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване