Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Doktora

Барбекю или написано Bbq

Recommended Posts

Предлагам тука да се обсъди темата за барбекюто

аз лично предлагам на паша дере плажчето е голямо там може и мачле да се направи може да се изкъпим може и да си направим барбекю

Въпроса ми на мен е следния обаче по колко кинти ще се събират или всеки ще си носи от тях

Ако ще се събират пари то трябва да стане преди неделя и в неделя преди барбекюто да се накупи храната поне аз така си мисля

и съгласнили сте на посоченото място от мен да стане събирането

ПС не знам как е пътя не съм ходил там от 7 месеца ако някой има информация за пътната обстановка да сподели как е

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Денко ,идеята е супер . Преди време имаше такава идея ,но никой не се нави да отиде .

А иначе , там не е за колите ни с окачване и трудно ще се достигне .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камчия например е супер и на плажа и край реката има хубави места :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам значи паша дере отпада :)

А за камчи никога не съм ходил и много ми се иска да отида там и то с вас :)

А защо се провали предишната идея :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за стига да е достъпно за мен :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За камчия,,,,,1 направете анкета,,, :th_up::wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да се направи накета трябва да има още предложения за места къде да я направим не само едно място

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Камчия?

2. Побити камъни?

3. Край побити камъни имаше едно място с чешма, много приятно е там полянки горички, ...

4. Кабакум(без барбекю но плаж)

5. Фичоза има ли още?

За окачванията - колите с окачвания не стаат, ама все ще се намери комбинка нещо за бензина и возене. Много изкушително звучи ама левовете много спъват.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфф дано по често има такиа ралти, че тая седмица имам изпит :D иначе на побити камъни има мноо убави местенца. На еко парка също е приятно...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на аладжата може ли и там да се отиде :huh:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анкета ще направим ,но нека да направим излета другата седмимца. Мисля да наберем малко снимков материял за тези който не са ходили за да се ориентират.

Ще разровя из HDD и ше кача.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то тази седмица няма как да стане в смисъл няма време да се организираме а и друго си е да се видим да поговорим за това така на форум е трудно тука просто ще трябва да се обсъди мястото къде да бъде поне аз така си мисля

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е супер и би се получила супер срещичка ;)

Малко след Аксаково по баира нагоре имаше някаква чешма (забравих й името) там е идеално за bbq, има си пейки и дебела сенчица.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък предлагам горе на Аладжата,има голяма поляна и всички ще можем да се качим с колите.До там си е асфалт само,трябва обаче да се отиде по-рано докато не я заемат други.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 седмици като се прибирах за Бургас отидох до устието на Камчия пътя е много хубав няма да е проблем за колито, но незнам дали има хубави поляни за барбекю

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има покрай реката на сенчица :th_up: ,а може и рибарите да се пробват :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

туй за рибата ме нави. :) Тая седмица го дават шибано и валежно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето оферта за другата седмица 13.06.2010 За Камчия хем има дебела сянка край реката за BBQ ,риболов и спорт хем после на плажа на припек.Ще се пробвам да намеря време да направя снимки за да има зарибени и да я по ясно за какво става на въпрос.

После може да направим подобен излет на друго място :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aз предлагам някой от модераторите вече да направи анкетата към тази тема за определяне на мястото къде да бъде и тая анкета да се провежда до неделя когато е опел срещата и да се обсядат вече подробностите на самата среща

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето малко снимки от вчера патя кам побити камани

fSC7S.jpg

fSED0.jpg

1d4z9.jpg

fSJCi.jpg

1d73i.jpg

JV0Er.jpg

JV5DJ.jpg надявам се да сам бил полезен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам аз мисля че това което казва willy е най - добре но все пак мисля да се направи анкета

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз обаче май ще пропусна понеже съм си в Бургас. :sad-smiley-046: Ако искате пуснете тема в Бургаския раздел може да има кандидати да дойдат ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе незнам но аз ще си търся анкетата като наследство за да се уточни мястото къде да бъде то се е видяло че няма да е тази неделя но поне мястото да уточним бре хора

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.