Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Steady

Благодарности към Яската. Ники и Стафо

Recommended Posts

Искам да изкажа големи благодарности и към тримата и да кажа, че са уникални хора. Не вярвах че има такива точни момчета, то всеки с който говорих каза преди да се видя с тях пък и след това че са много готини хора.

Въпросното нещо е следното бях на практика от университета в Евксиноград и отидох с кадетката до варна и там на втория ден се счупи вътрешно каре. Обаче като не познаваш никой е много кофти. Та от там звъня на един приятел в софия да ми даде някакви координата на някой от варна от форума с надеждата че ще намеря някой - Първия кой се сетих Ники и Яската - то се оказа че съм намерил уникални хора нямам думи просто. От там момчетата ми обясниха какво може да напраим и на по път го преебах тотално карето - и се наложи дърпане и това напраиха - на другия ден се занимаваха вместо мен да търсят въпросното каре вече бяхме и при стафото който е страшен пич и той. След това яската ме развозва и се занимава с мен и накрая всичко е ок. Отново в софия без никакви проблеми се прибрах и без никакви грижи - благодарение на яската ники и стафото. Даже звъняха и след това да питат как са нещата. Та честно признавам хората от Варна са по големи пичове от тези в софия. Тука сме малко темерути.

Едно голямо благодаря на тях за помоща. :knee: :knee: :knee: :knee:

При следващото ми идване ще ги замерим мойта кадетка с колибрито и астрето онова бързото.

П.П не се сърдете но да кажем не ми харесва едно във Варна - от София до там нямаше толко дупки колкото в тази морска столица.

Редактирано от Steady

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да изкажа благодарност на Стафо.Съживи моето ОПЦ. БЛАГОДАРЯ ТИ И ПОКЛОН :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даааа дупките са тъй :) ако не е свикнал човек и не очаква...

А за Стафо - той е тука спешен център, работи постоянно за кило пържоли :). Зима лете.. по всяко време. Няма кола дето да е изпсувал и да не се е опраила! :biggrin: Айде като идваш на плаж да спретнем един опел плаж по-нататък.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат искаше ми се да ви видя всичките, той яската даже ми звънна едната вечер като сте се събирали, но нямаше как да дойда, ама следващия път сме там на линия да се запознаем с останалите.

Поздрави на всички!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш грижи братле :wave: Радвам се, че успяхме да помогнем :th_up: Звънкай като идваш пак насам :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно скивах темата, но важното е че навреме можахме да реагираме като имаше нужда !Затова сме фенове - за да си помагаме и да се кефим на манията . . .

Другият път - на чертатаааааа поне да знаем защо се чупят тея карета :rotfl:

Иначе

П.П не се сърдете но да кажем не ми харесва едно във Варна - от София до там нямаше толко дупки колкото в тази морска столица.

Никой няма да ти се разсърди , това си е чиста действителност, с която всеки се сблъсква, прибирайки се от която и да е точка на страната . .просто прави невероятно негативно впечатление.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци ебавайте ги тея дупки то аз съм свикнал но там при вас е прекалено.На мен ми прави впечатление заради окачеането що си счупих главата като минах. Ники брат искаше ми се да се пусна с тебе и яската ама нещо и са не е ва час много требват и кабелчетаи свещи че си прави дискотека. А само да се отдаде възможност и непременно ще звънна да се видим стига да дойда пак до Варна.

Поздрави на всички!

П.П Яска СЕХ-четата тупат яко ХЕ-та в колибрита.Хихиххи абе ще припадам от всички ама аз съм я взел за удоволствие. Мерака ми мина малко, но не напълно.А опраих се с фанатика - забравих да ти звънна.

Редактирано от Steady

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
П.П Яска СЕХ-четата тупат яко ХЕ-та в колибрита.Хихиххи абе ще припадам от всички ама аз съм я взел за удоволствие. Мерака ми мина малко, но не напълно.А опраих се с фанатика - забравих да ти звънна.

Радо, радвам се да го чуя и ти казах че ще се израдвам КАТО го вида , щото ние тук СЕХ - чета не сме имали и незнаем хихи.

П.С. а и ако е на наша територия гонките след 400 м продължават до отбивката към летището , така че като заповядаш отново - ще си направим кефа. Нема ти минава мерака така лесно хах.

А относно другото - БЛагодаря ти за услугата, и той ми се обади да благодари.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема нема да мине. Като се запознахме и сега ми е още по интересно.Ако има някое състезание може да се разберем да отидем да се видим.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване