Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Ееее, чак до там ли стигнаха, да крадат и бензин, това е върха на наглоста вече.. :angry:

Дизел... пък и не само горивопроводите са щетите, свили са предна лява гума със се джантата и са изкривили калника докато са я сваляли и са откачили акумулатора, 74 амперчаса беше... ужас. И са хвърлили капачката на резервоара някъде.

Пък и колата не беше пред у дома, и как се мести кола със срязани горивопроводи и без акумулатор и гума.... добре,че имахме резервна гума и един комшия дойде да ни тегли.

И сега от няколко дни ми се върти идеята да паркирам на същото място друга кола и 2 нощи да ги чакам там и тогаз и като дойдат бой докато им дойде акъла....

Редактирано от CappY

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз някъде ми се върти една капачка ако ти трябва, бтв :biggrin:

Ами попринцип ми трябва, на всяка бензиностанция като спра ми викат, няма ти капачката... ама първо ще проверя тук. :) мс

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега аз съм от Банишора и редовно пазарувам в Кауфланда.Опиши го как изглежда тоя и ако го вида ше му спукам манерката.

и аз съм от квартала , само да го барнем тояя.. :icon_angry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване