Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Внимание колеги !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Отново са се появили по големите паркинзи и около големите магазини мошенниците с така наречените "ТАПИ" . За тези които незнаят какво е това пояснявам електонно устройство с големината на достанционно но мощност около 0.5W което излъчва на честота 433MHz и блокира дистанционно на колата и ако я закл'чвате с него сте сготвени , колата остава отключена и без аларма .

Тази вечер ми се случи в София на паркинга на Кауфланд (Банишора) , не можаха да ме оберат защото веднага ми направи впечатление защото не чух звук и не ми се сгънаха огледалата , огледах се и го видях отсреща на около 20м видя ме че го гледам и се усети и побягна . Яд ме че не се направих на луд да го издебна и да го пребия .

Така че пазете се колеги .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам темата да бъде направена "Важна".

И на мен един приятел ми спомена за тези ..

Пазете се,ослушвайте се ! :ph34r:

Редактирано от Георги Ст.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сме ли добре ние, с по-старите коли? :mhihi:

То, да колега, ей такива да ги причакаш да ги биеш, да ги биеш и да ги хвърлиш в някой храст, та да се научат... В нашия малък град едва ли ще има такива бандюги ама при вас изглежда положението ще се влошава :wacko:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Opel Astra DTL
Не сме ли добре ние, с по-старите коли? :mhihi:

То, да колега, ей такива да ги причакаш да ги биеш, да ги биеш и да ги хвърлиш в някой храст, та да се научат... В нашия малък град едва ли ще има такива бандюги ама при вас изглежда положението ще се влошава :wacko:

Пък то точно при вас ще е най зле мой човек в тутракан няма работа.....циганите нямат пари и какво правят когато нямат пари??????

Варна махлата е на 20 метра зад мене ама знаеш ли сутрин какво става излизат от мравуняка над 75 процента от мъжете,осигоряват им работа по разни "Надини"-"Чистота" и т.н. и задаржат кражбите по този начин.....!!!

В грешка си колега.....тука ще влезе ще ми гепа Цд-то с машинката 100 лева

В тутракан ще влезе през джама ще ти гепа цд-то--150 лева!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въоръжете се! Скоро и огнестрелно оръжие няма помага щото глада ще стане голям и гадините няма да имат спирка. Видиш ли такъв - саморазправа и го оставяш за назидание... ако няма страх няма да има оправия. Все пак живеем в държава където ако убиеш някой може и да не го лежиш, ако пуснеш кучето ти да го удави хептен нямаш вина.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм от Банишора и редовно пазарувам в Кауфланда.Опиши го как изглежда тоя и ако го вида ше му спукам манерката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече изгорях!Отворена ми е нощеска колата и са откраднати от нея измервателните уреди за налягане на маслото и волтажа на акумолатора!Алармата е деактивирана и после е заключена да не си личи кражбата (алармата не е включена след деактивирането).Това става пред дома ми! :help:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига бе, тоя свят се побърка тотално! :angry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Илийка Хванахме крадците Батко , довечеря на срещата ще ти докладваме за случая.

019290894.jpg

019290898.jpg

019290904.jpg

Само да ти кажа ,че това е приятелски майтап , не се кораи , и колата ти беше отключена ,без включена аларма и се вижда от самолет. Довечеря ще ти разправяме :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно братле ,накрая ти я заключихме ,някой да не влезе и да ти гепа нещо наистина :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:naughty: Снимките са станали в ГъЗъ , браво и на фотографката от шофьорското място :rotfl:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е в моя телевизор-алармата ми е проблемна.Иначе благодаря за маитапа... :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета ся намен пък кои ми открадна уредите ? елате да скивате че ги няма бахти ташака ... :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ,сигурно някой ти е деактивирал алармата и после ти я е заключил .Отиди до полицията да смъкнат отпечатъци :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Opel Astra DTL

Ей..... това със снимките е адски яко сложете я на Важно място да се вижда кои са крадците...хахаха

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен преди месец ми се случи нещо подобно на Kaufland Дружба, но чак сега като чета се замислям, че може да е от това. Паркирам, слизам и продължавам напред към входа и в движение цъкам дистанционното, обаче не издаде звук и като се обърнах нито заключила, нито вдигнати стъклата. Върнах се две крачки назад - цъкам, пак не ще. Приближих се до самата кола и чак от третия път захапа. Тогава го отдадох на батерията, тъй като беше нова на около 3 месеца и викам е***и боклука, но след като се върнах нямаше никакви проблеми и повече не ми се е случвало да не захапе.

Редактирано от bo.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На мен преди месец ми се случи нещо подобно на Kaufland Дружба, но чак сега като чета се замислям, че може да е от това. Паркирам, слизам и продължавам напред към входа и в движение цъкам дистанционното, обаче не издаде звук и като се обърнах нито заключила, нито вдигнати стъклата. Върнах се две крачки назад - цъкам, пак не ще. Приближих се до самата кола и чак от третия път захапа. Тогава го отдадох на батерията, тъй като беше нова на около 3 месеца и викам е***и боклука, но след като се върнах нямаше никакви проблеми и повече не ми се е случвало да не захапе.

Дружба!Банишора!Навсякьде са!

Лично аз винаги си проверявам колата дали е заключена независимо,че има и звуков сигнал и това,че машинките са ми доста шумни когато затварят или отварят!

За Дружба трябва един калашник и безброй много патрони защото там живеят най-големите утрепки в БГ!

Относно саморазправата!Хора на мен на Корсата ми гепиха ножа на бронята!

Всичко според пазара!

Както Беос каза фащаш един намачкваш го и го оставяш пред всички за назидание!

Трябва отново да се вьрнат Крумовите закони!!!!

Бьдете предпазливи колеги не само по паркингите на големите супер маркети стават тези неща а и по кварталите и уличките почна много да се пипа!!!

Дано никой не се опари искренно го пожелавам на всеки!!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца откраднаха на брат ми от Голфа му капачката на задната пръскалка,а миналия месец и 4-те ринга на джантите му :newsm69: и то не къде да е ами пред блока ни,егати тапака или тапаците са тия на които им се свиди да дадът 5 лева за капачка и най-много 20 лева за пласмасовите рингове на джантите

Редактирано от niki_555_sliven

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоши новини и от Плевен, място Кауфланд естествено... отново СД-та...

Много съм :newsm69: , но дано си намерят майстора тези измекяри :firegun:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите с астра ф, пазете си капачката на резервоара, с леко напъване първата капачка много лесно се изхлузва от чопчето което я държи и така без да се разбива нищо се стига до резервоара, даже боята не се драска. Ама наглите типове срязали и горивопроводите под колата да източат още....

Редактирано от CappY

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колегите с астра ф, пазете си капачката на резервоара, с леко напъване първата капачка много лесно се изхлузва от чопчето което я държи и така без да се разбива нищо се стига до резервоара, даже боята не се драска. Ама наглите типове срязали и горивопроводите под колата да източат още....

Ееее, чак до там ли стигнаха, да крадат и бензин, това е върха на наглоста вече.. :angry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ееее, чак до там ли стигнаха, да крадат и бензин, това е върха на наглоста вече.. :angry:

Oчертава се тежка,Луканова зима с бум на престъпленията-предимно дребни кражби.Аз обмислям защитни мерки :dry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После някой беше тръгнал да ми вика, че в малките градове кражбите ще са по-големи... За други градове не знам как е, но тука няма такива неща...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване