Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
muncata

Премахване на Dpf(филтър за твърди частици)

Recommended Posts

Има едно момче от Русе, Велемир се казва (http://www.vrperformance.net/) Той попринцип се занимава със чип тунинг (и е доста добър) и знам няколко пежа с премахнат DPF които той е съживил. Има доста и добра техника и е невероятно учтив и точен!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да ви уведомя че премахването на ДПФ-а при нас е възможно да стане през диагностичната букса,тоест няма да има нужда да се разглобява ЕКУ-то :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега muncata, дали напредна със събирането на инфо? Какво стана, премахна ли филтъра и как се държи колата?

Дали има и др. колега който се е опитвал да премахне или пък е премахнал такъв филтър? - отзиви...

Редактирано от Жоро

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам, че темата е от повече от година и половина сигурно отдавна го е махнал. Няма да е лошо да сподели, че и аз сега съм изправен пред този проблем и дори почти на 100% съм се решил, та няма да е никак лошо да драсне два реда как е колата след тази интервенция. Моля!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега премахването си е абсолютно успешно и след това няма да имаш проблеми,след премахването няма и да ти пуши колата ако всичко по нея е ОК...

Много важно уточнение искам да направя е че при нас може да го направим през диагностичната букса,тоест без да ти отваряме компютъра на колата!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е значи вече можеш да модифицираш всички компютри на 1.9 ;)

Колегата със Зафирата не знам от къде е, но ако иска да се разходи до Русе и да се отървава от тая гадурия :)

Мн по добре ще е колата след премахването. И без това никой не спазва нормите за замърсяване в БГ, аз също де, даже и двата катализатора ми ги няма :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги искам да попитам имам opel astra h GTC 1.7DTR 125 к.с. 2007 год. дали има такъв филтър ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
здравейте колеги искам да попитам имам opel astra h GTC 1.7DTR 125 к.с. 2007 год. дали има такъв филтър ?

Аз съм със същия мотор и мисля че има. Нека по запознатите все пак да кажат. Поне в ОП кома ми го показва в менюто като активен

Редактирано от хибридния

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Имам проблем с DPF в момента съм го премахнал, но ми отчита много грешки. Масло в турбото, крушката за DPF свети и мига постоянно. Какво мислите, дали ако купя нов DPF ще се оправи или турбото ми е повредено защото когато подам газ се чува едно дрънчене на двигателя отпред до турбото. Как да постъпя?

Редактирано от beos
Писането на Кирилица е задължително! Опит за превод! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеш да изолираш комп да не търси филтъра и няма да ти премигва. колкото до шума отпред , май няма нищо общо с филтъра. Може самото турбо да е пътник. я счупена перка , я задрала ос. варианти много. не мога да гадая.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване